Најекономично греење (затоплување)

Член од
28 мај 2021
Мислења
25
Поени од реакции
44
Misliš da će ti taj odgovoriti , fulja se po forumima i priča o niskoj modulaciji a ne kaze da ti je to kao socijalno grijanje..

Nego kad digneš T na klimi za par stepeni da se ugriješ kao čovjek , kakva ti je onda potrošnja ?
Ma nisam ja ništa pitao, već se samo složio sa kolegom da fujitsu zaista ume lepo da modulira i jako malo troši, i naveo cenu koju plaćam zbog toga. Meni se to tako ne sviđa i tu je tačka.
A što se tiče tvog pitanja, kada podignem temperaturu na klimi, naravno da skoči i potrošnja, ode ona i do 500-600W, ali onda duva zaista ptistojno, stim što onda krenu učestali defrosti i divljanje autofan sa brzinom duvanja, što noću zaista ume da bude iritirajuće i budi me iz sna.
 
Член од
8 октомври 2020
Мислења
64
Поени од реакции
144
ECO mod je odlična opcija.Meni su zimi klime uvek u tom modu.Inače kada ima uslova za defrost i smanjim temperaturu na 16-17 stepeni zbog provetravanja klime odrade defrost dok se provetri defrost gotov i nazad na grejanje.Na primer kad ima zimi leda na izmenjivaču i kad bi smanjio temperaturu na ispod 17 stepeni klima bi odradila defrost uvek mada to ne radim ostavljam algoritmu te poslove.
 
Член од
19 март 2021
Мислења
220
Поени од реакции
542
Hajd slikaj te svoje klima , vanjske unutarnje etikete na njima , da vidimo to klupko ko mota a ko odmotava..
Ne pada mi na pamet, jer klupko i mota i odmotava LAZNA SPECIFIKACIJA GREE KLIMA. Niko drugi.
Gubimo vreme da dokazemo da ne verujemo svojim ocima, nego da verujemo laznoj specifikaciji.
 
Член од
11 јули 2019
Мислења
287
Поени од реакции
418
Ne pada mi na pamet, jer klupko i mota i odmotava LAZNA SPECIFIKACIJA GREE KLIMA. Niko drugi.
Gubimo vreme da dokazemo da ne verujemo svojim ocima, nego da verujemo laznoj specifikaciji.
Pa gubiš ga i onako i ovako jer provodiš vrijeme na forumu hejtajući gree klime..
Hajde budi malo od koristi pa poslikaj klime , da vidimo..
 
Член од
11 јули 2019
Мислења
287
Поени од реакции
418
Alen sve jednog dana dođe na naplatu.Lepo sam napisao pre nekoliko meseci da je ovo što ste uradili oko lažiranja specifikacija Gree invertera ravno kriminalu.Obećavali ste da su to najbolje neprevaziđene beton klime :pos: Ti i tvoj prodajni marketing tim ste znali šta prodajete i da klime ne rade u skladu sa specifikacijama koje se prikazuju kupcu.Sad ostaje da samo masnim lagarijama i vidim vređanjem učesnika foruma pokušate da se vadite iz problema.
Hmmmmmm , neko mi jeste ovu glupost napisao i to na PP na elite forumu.. Ali to nije bio @Proleter već bivši moderator na elite forumu...Vidim u dogovorenim ste odnosima ili ste mozda isti lik..
 
Член од
19 март 2021
Мислења
220
Поени од реакции
542
@Alen123
Nisu bitni nikakvi likovi i tvoje teorije zavere. Jedina zavera je netacna specifikacija Gree klima i vasi pokusaji da ih preporucujete onome ko nema malo vise vremena da iscita ponesto. Hocu za roditelje u staroj kuci, u kojoj sam do pre neki dan ziveo sa porodicom da uzmem takodje 2 klime do zime, ako se ima para.
Zato sam malo vise hteo da iscitam i saznam o svemu. Posle ovakvih iskustva korisnika, a ponajvise zbog ponasanja vas nekoliko, brate, na pamet mi ne pada da bilo sta eksperimentisem sa Gree, pa makar bile zlatne.
 
Член од
11 јули 2019
Мислења
287
Поени од реакции
418
@Alen123
Nisu bitni nikakvi likovi i tvoje teorije zavere. Jedina zavera je netacna specifikacija Gree klima i vasi pokusaji da ih preporucujete onome ko nema malo vise vremena da iscita ponesto. Hocu za roditelje u staroj kuci, u kojoj sam do pre neki dan ziveo sa porodicom da uzmem takodje 2 klime do zime, ako se ima para.
Zato sam malo vise hteo da iscitam i saznam o svemu. Posle ovakvih iskustva korisnika, a ponajvise zbog ponasanja vas nekoliko, brate, na pamet mi ne pada da bilo sta eksperimentisem sa Gree, pa makar bile zlatne.
Ništa ti ne kupuješ , ovde si po zadatku da blatiš odlične gree klime , dal službeno ili da ti očiste fujitsu unutrašnju koja se usmrdi dvake sezone dvaput...
U svakom slučaju mizerno ..
 
Член од
3 јуни 2016
Мислења
369
Поени од реакции
642
Onda te lazu i Gree ovlasceni :)
Vo normalna drzava, ako ovlasteni serviseri gi sporat tehnickite podatoci na proizvodot za koj si dal pari, ke se trese firmata od kontroli i ispituvanja. Ili ke ima vrakanje na site tie proizvodi so lazni podatoci ili vrakanje pari. A so dobri advokati mozebi i osteta. Pak ke recam vo normalni opstestva i ekonomii. Zasto misli deka galicki nema nikade osven na Balkanov i non-EU i Afrika zemji. Bas poradi ovie raboti. A ovde prevaranti so No1 marketing lazat ko ludi. Setete se samo sto se slucuva so site koli sto laziraa podatoci itn itn... Uste pa ke napagjaat seriozni Japonci kako dzabe zamisli parite i glupi se site sto kupile. ;) :) :unsure:
 
Член од
19 март 2021
Мислења
220
Поени од реакции
542
Luge podaleku od Gree i ( oem Rebrendirani gree ) mnogu podobar izbor od Gree e

1. VIVAX
2. Midea
3. MDV
4. HAIER
5. Toshiba
6. LG
7. Fujitsu
8. Panasonic
9. Mitsubishi
Ima li Midea ili Vivax mozda neki krsvetan model, da imate dobra iskustva sa njima ? U pitanju su 3 prostorije koje se zimi koriste, 16m2 + 18m2 sobe, + 10m2 predsoblje. Stara gradnja, puna cigla, nema izolacije, sem maltera. Jugozapadna strana. Spoljni zid samo sa jugozapada, vise okrenut jugu. Hvala
 
Последно уредено:
Член од
8 октомври 2020
Мислења
64
Поени од реакции
144
Što se tiče Vivax klime ova se izgleda dobro pokazala a ima umerenu cenu.
VIVAX Klima uređaj Inverter ACP-12CH35AEQIs


Midea inverteri su skuplji ali i bolji zavisi koliko bi potrošio na klime.

I ova je solidna u odnosu na cenu.
VOX Inverter klima IVA5-12JR
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom