Најекономично греење (затоплување)

Член од
11 јули 2019
Мислења
287
Поени од реакции
418
Abe ti stavrno nesto imas problem vo razvoj so vidot ,ti pisav deka istoto se slucuva vo opseg od -10 do plus 24c
ZNACI I NA NULA NADVORESNA TEMPERATURA SE SLUCUVA ISTOTO ,KE VIKNIME SERVISER I VO OKTOMVRI NOEMVRI DEKEMVRI .
MORAV 0 SO BUKVI ZA DE RAZBERIS MOZI BROJKI NE RAZBIRAS

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Izgleda da ti nisi ni svjestan o kakvim kontradiktornostima pričaš , da malo bolje poznaješ fiziku sam bi se sebi smijao..
 
Член од
8 ноември 2017
Мислења
2.387
Поени од реакции
2.663
Abe ti stavrno nesto imas problem vo razvoj so vidot ,ti pisav deka istoto se slucuva vo opseg od -10 do plus 24c
ZNACI I NA NULA NADVORESNA TEMPERATURA SE SLUCUVA ISTOTO ,KE VIKNIME SERVISER I VO OKTOMVRI NOEMVRI DEKEMVRI .
MORAV 0 SO BUKVI ZA DE RAZBERIS MOZI BROJKI NE RAZBIRAS

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Se utepavte od hejtanje, ama dzabe.
Gree e klima za greenje, ne za ladenje.
 
Член од
8 октомври 2020
Мислења
64
Поени од реакции
144
Alen sve jednog dana dođe na naplatu.Lepo sam napisao pre nekoliko meseci da je ovo što ste uradili oko lažiranja specifikacija Gree invertera ravno kriminalu.Obećavali ste da su to najbolje neprevaziđene beton klime :pos: Ti i tvoj prodajni marketing tim ste znali šta prodajete i da klime ne rade u skladu sa specifikacijama koje se prikazuju kupcu.Sad ostaje da samo masnim lagarijama i vidim vređanjem učesnika foruma pokušate da se vadite iz problema.
 
Член од
8 ноември 2017
Мислења
2.387
Поени од реакции
2.663
Alen sve jednog dana dođe na naplatu.Lepo sam napisao pre nekoliko meseci da je ovo što ste uradili oko lažiranja specifikacija Gree invertera ravno kriminalu.Obećavali ste da su to najbolje neprevaziđene beton klime :pos: Ti i tvoj prodajni marketing tim ste znali šta prodajete i da klime ne rade u skladu sa specifikacijama koje se prikazuju kupcu.Sad ostaje da samo masnim lagarijama i vidim vređanjem učesnika foruma pokušate da se vadite iz problema.
Ti si bre najveci kriminalac ovde, lazovcina nevidjena.
Bot nevidjeni.
 
Член од
27 јуни 2018
Мислења
218
Поени од реакции
609
Se utepavte od hejtanje, ama dzabe.
Gree e klima za greenje, ne za ladenje.
Одвреме на време ја отворам да читам овде со пакетче пуканки. Еве уствари шп била маката Gree биле клими стрикно за греење не биле од тие што можат да греат и ладат. Треба флаерите со реки зеленила и остало да се заменат со слики од Сахара, оган итн :D
Барем потенцирајте им на идните купувачи дека грејни тела продавате ,а не разладни. Lol

Sent from my SM-A525F using Tapatalk
 
Член од
28 мај 2021
Мислења
25
Поени од реакции
44
Ja sam s mojim klimama prezadovoljan i modulacijom i potrošnjom.
Kod mene KMTA fino modulira i ide dobro ispod 300W čak i kada su temperature ispod 0, ali onda duva prilično neprijatno da zaista moram da palim uljani radijator ili da povećam temperaruru na klimi za par stepeni da bude koliko toliko prijatno u prostoriji.
 
Член од
8 ноември 2017
Мислења
2.387
Поени од реакции
2.663
Одвреме на време ја отворам да читам овде со пакетче пуканки. Еве уствари шп била маката Gree биле клими стрикно за греење не биле од тие што можат да греат и ладат. Треба флаерите со реки зеленила и остало да се заменат со слики од Сахара, оган итн :D
Барем потенцирајте им на идните купувачи дека грејни тела продавате ,а не разладни. Lol

Sent from my SM-A525F using Tapatalk
Koga ke ima oglas za marketing vo Gree, apliciraj.
Автоматски споено мислење:

Kod mene KMTA fino modulira i ide dobro ispod 300W čak i kada su temperature ispod 0, ali onda duva prilično neprijatno da zaista moram da palim uljani radijator ili da povećam temperaruru na klimi za par stepeni da bude koliko toliko prijatno u prostoriji.
Klima za hladjenje... katastrofa.
 
Член од
11 јули 2019
Мислења
287
Поени од реакции
418
Alen sve jednog dana dođe na naplatu.Lepo sam napisao pre nekoliko meseci da je ovo što ste uradili oko lažiranja specifikacija Gree invertera ravno kriminalu.Obećavali ste da su to najbolje neprevaziđene beton klime :pos: Ti i tvoj prodajni marketing tim ste znali šta prodajete i da klime ne rade u skladu sa specifikacijama koje se prikazuju kupcu.Sad ostaje da samo masnim lagarijama i vidim vređanjem učesnika foruma pokušate da se vadite iz problema.

Za razliku od tebe ja sam samo jako zadovoljan korisnik klima i mogu ih mirne duše da preporučim svima jer ih imam i znam kakve su.. Imam videa , slika svojih klima koliko hoćeš..

A sta si ti , forumaš koji nema niti jedne slike svojih klima , videa , koji zna sve ali ne zna s kojom T mu puše klima kad radi s 200w ..
Gdje su te klime tvoje ?
 
Член од
8 октомври 2020
Мислења
64
Поени од реакции
144
Kod mene KMTA fino modulira i ide dobro ispod 300W čak i kada su temperature ispod 0, ali onda duva prilično neprijatno da zaista moram da palim uljani radijator ili da povećam temperaruru na klimi za par stepeni da bude koliko toliko prijatno u prostoriji.
Zimi nije loše da uključiš ECO mod zato da bi kompresor radio mirnije posle defrosta do 70% snage.Tako možeš da produžiš vreme između dva defrosta.Kad je uključen ECO mod uvek se zadaje 1 stepen više nego željena temperatura.Na primer željena temperatura je 24 stepena zadaš preko daljinskog 25 to važi samo za ukjlučen ECO mod.Koliku maksimalnu modulaciju ima u režimu grejanja kod tebe KMTA12.Ja kod mene zimi čistim filtere 2 puta mesečno napune se baš što se tiče brzine uvek su u AUTO FAN jedino uveče ponekad Quiet uključim.Krilo bi trebalo da na grejanju bude što više prema podu ili tako da strujanje ne ide prema telu.
 
Член од
11 јули 2019
Мислења
287
Поени од реакции
418
Kod mene KMTA fino modulira i ide dobro ispod 300W čak i kada su temperature ispod 0, ali onda duva prilično neprijatno da zaista moram da palim uljani radijator ili da povećam temperaruru na klimi za par stepeni da bude koliko toliko prijatno u prostoriji.
Misliš da će ti taj odgovoriti , fulja se po forumima i priča o niskoj modulaciji a ne kaze da ti je to kao socijalno grijanje..

Nego kad digneš T na klimi za par stepeni da se ugriješ kao čovjek , kakva ti je onda potrošnja ?
 
Член од
8 октомври 2020
Мислења
64
Поени од реакции
144
Za razliku od tebe ja sam samo jako zadovoljan korisnik klima i mogu ih mirne duše da preporučim svima jer ih imam i znam kakve su.. Imam videa , slika svojih klima koliko hoćeš..

A sta si ti , forumaš koji nema niti jedne slike svojih klima , videa , koji zna sve ali ne zna s kojom T mu puše klima kad radi s 200w ..
Gdje su te klime tvoje ?
Samo izvoli preporuči te klime kojima si zadovoljan.Evo pun forum zadovoljnih Gree inverter korisnika :pos:
 
Член од
11 јули 2019
Мислења
287
Поени од реакции
418
Zimi nije loše da uključiš ECO mod zato da bi kompresor radio mirnije posle defrosta do 70% snage.Tako možeš da produžiš vreme između dva defrosta.Kad je uključen ECO mod uvek se zadaje 1 stepen više nego željena temperatura.Na primer željena temperatura je 24 stepena zadaš preko daljinskog 25 to važi samo za ukjlučen ECO mod.
Ovo je inteligentni defrost na fujitsu način :pos:
Автоматски споено мислење:

Samo izvoli preporuči te klime kojima si zadovoljan.Evo pun forum zadovoljnih Gree inverter korisnika :pos:
Zadovoljni gree korisnici sad uzivaju , sigurno da će ih grijati i sledeće zime , dok ovi s kmta već ganjaju alternative :pos:
 
Член од
19 март 2021
Мислења
220
Поени од реакции
542
I ti si izgelda VELIKI LAZOV, kontras Gree-ja.
Pukni od muke lazovcino.
Pozdrav svima
Ja citam poodavno skoro sve forume za klime.
Treba mi savet, razmisljam o Gree ili nekoj drugoj jeftinijoj varijanti.
Koliko sam mogao da ukapiram Gree nudi najvise za cenu. U Severnoj Makedoniji imate i najbolje cene. ali bice kupovane u Srbiji
Dosta ste upuceni bas oko Gree.
U pitanju je mali stan od 42m2, podeljen u dve prostorije i hodnik. Izolacija je vrhunska jer je stan nov. Bice gotov za mesec ili dva.
Jedna prostorija je dnevni boravak sa kuhinjom, sve ukupno oko 22 m2. druga je spavaca od 10m2, hodnik je 6m2.
Etazno grejanje ne postoji jer nismo hteli jos prilikom dogovora sa investitorom da ga ugradjujemo.
Jedini izvori grejanja bice inverteri. Eventualno cu da stavim i neki od norveskih radijatora, kao neku rezervu.
Stan ima samo jedan spoljni zid koji je prema jugu, duzine oko 8m, tu se nalaze terasa, prozori iz vrata iz dnevne, prozori iz spavace.
Koje mi klime preporucujute ?
Hvala
Gree Pular Inveter 18K, bices prezadovoljan.
Pa sad jesam kontras Gree kada se celo klupko odmotalo. A evo ti gore kako si hteo da me nasankas pre neki mesec. Srecom pa sam bio obazriv. Ko je sada lazov ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom