Најекономично греење (затоплување)

Член од
23 декември 2018
Мислења
99
Поени од реакции
132
Има ли некој искуство со вакво универзално wifi даљинско.
Ова би требало да замени wifi модул.
US $12.95 28%OFF | Geeklink Smart Home WIFI+IR+4G Universal Remote Control Voice Control for Amazon Alexa Google Home Automation PK for Broadlink
 
Член од
10 декември 2018
Мислења
390
Поени од реакции
664
Има ли некој искуство со вакво универзално wifi даљинско.
Ова би требало да замени wifi модул.
US $12.95 28%OFF | Geeklink Smart Home WIFI+IR+4G Universal Remote Control Voice Control for Amazon Alexa Google Home Automation PK for Broadlink
Може да замени ама немаш повратен фидбек дали се извршила зададената команда.
Со wi-fi модул можеш да го видиш статусот (На пример внатрешна и надворешна температура, вентилатор, режим)
 
Член од
29 август 2008
Мислења
5.195
Поени од реакции
3.578
Ovie za daikionot ics. od koga ke im se plati gi snemuva od zemjata.. ke im platis 1000 evra i gi nema.po eden mesec.... Se javuvaat ke dojde montazer ni m od montazer. Jas sum extra smiren covek meditiram sekoj den i nemam voopsto nervoza no ova veke stanuva frustracija.
:(
1 mesec.... wtf... Jas posle uplatata do montaza cekav 5/ili 6 denovi... sose montaza...
 
Член од
25 септември 2019
Мислења
24
Поени од реакции
35
Ovie za daikionot ics. od koga ke im se plati gi snemuva od zemjata.. ke im platis 1000 evra i gi nema.po eden mesec.... Se javuvaat ke dojde montazer ni m od montazer. Jas sum extra smiren covek meditiram sekoj den i nemam voopsto nervoza no ova veke stanuva frustracija.
На документот дека си платил имаш рок на испорака?
 
Член од
6 јуни 2017
Мислења
110
Поени од реакции
203
Ovie za daikionot ics. od koga ke im se plati gi snemuva od zemjata.. ke im platis 1000 evra i gi nema.po eden mesec.... Se javuvaat ke dojde montazer ni m od montazer. Jas sum extra smiren covek meditiram sekoj den i nemam voopsto nervoza no ova veke stanuva frustracija.
Zatoa druze jas si otidov do Tetovo, si ja tovariv za 58 230 den, si ja donesov Kicevo i si plativ 90e za montaza po moj izbor. Se toa me cinese 63 750 i za 5 dena otkako ja zedov mi bese namontirana.


Sent from my SM-A750FN using Tapatalk
 
Член од
4 октомври 2019
Мислења
433
Поени од реакции
709
Pa ja pativ preku faktura preku banka od gevgelija. Mi rekoa 3-5 rabotni dena ama mozr i ke zakasnt posto imale mnogu rabota denovive ama isparnaa poveke denovi. Na faktura pisuva vaznost do 08.11.2019.
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
814
Поени од реакции
1.295
Pa ja pativ preku faktura preku banka od gevgelija. Mi rekoa 3-5 rabotni dena ama mozr i ke zakasnt posto imale mnogu rabota denovive ama isparnaa poveke denovi. Na faktura pisuva vaznost do 08.11.2019.
Cekaj malku ti seriozno vikas deka gi cekas 1 mesec ? Ako e taka togas golemo trpenie imas oti premnogu meditiras namali malce... Pod itno vrakaj si gi parite nazat oti kako stoe trgnalo ke te lazat ne 1 mesec i uste 1 godina.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom