Најекономично греење (затоплување)

Член од
9 декември 2012
Мислења
809
Поени од реакции
868
Strucnjak, ajde ne se pravi pameten koga si daleku od toa, tvoite postovi i soveti se katastrofalni, polni so manipulacii i nevistini.
Od taa pricina, ne soli pamet koga si
daleku od toa.
Автоматски споено мислење:


Istoto vazi i za tebe
Автоматски споено мислење:


I za tebe
И за тебе
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.832
Поени од реакции
7.554
Strucnjak, ajde ne se pravi pameten koga si daleku od toa, tvoite postovi i soveti se katastrofalni, polni so manipulacii i nevistini.
Od taa pricina, ne soli pamet koga si
daleku od toa.
Автоматски споено мислење:


Istoto vazi i za tebe
Автоматски споено мислење:


I za tebe
Ако мислиш дека мојот пост е манипулација, да организираме една посета на полиција кај стрелец и да ги провериме сите дискови...

Пред извесно време исто беше вака, ви понудив попуст на Митсу ЛН за да ја тестирате и да ја видите како модулира, ве снема една недела, збор не бекнавте, цел филм се потроши.

Не само на збор, еднаш да се покажевте и на дело, само гра гра гра слушаме овде.
 
Член од
11 јануари 2018
Мислења
493
Поени од реакции
1.125
Ако мислиш дека мојот пост е манипулација, да организираме една посета на полиција кај стрелец и да ги провериме сите дискови...

Пред извесно време исто беше вака, ви понудив попуст на Митсу ЛН за да ја тестирате и да ја видите како модулира, ве снема една недела, збор не бекнавте, цел филм се потроши.

Не само на збор, еднаш да се покажевте и на дело, само гра гра гра слушаме овде.
Ova za strelecov e bas vaka na forumov ,koga snemuva argumenti za odbrana go snemuva po 10dena ,i sekoj sto saka nekakvo info od temava dovolno e da citni 20tina strani i da gi razoblici prodavacive na gree i da se drzi podaleku od GREE ured za da se postedi od ponatamosni napadi i navredi kako nezadovolen korisnik na gree. A barem ovde se retki zadovolni korisnici od gree inverter so gree kompresor ,a pak od ovaj pularov eden nema spodeleno iskustvo i se cudam kako mu se preporacuva na bilo koj kako mnogu se zadovolni????

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Член од
29 август 2019
Мислења
1.188
Поени од реакции
2.862
A be nauci se da napises nesto sam, ne samo copy paste...... smeski zivi ste
Koga ke stanete umni ke vi kazam zosto Gree go otkaci capkunceto.... hahahaha
Хах од грее може го откачиле…. ама тоа воопшто не значи дека нема да најде. За тоа ѕвер е човекот!
Еве ти кога сакаш дојди Прилеп и му одиме во дуќан на Чапкунот.
Под дрво и под камен ако треба ама ќе ни го набави по твој избор кој сакаш модел Грее клима што се увезува во МК ем по подобра цена од онаа што вие ја нудите во ГрееСтор.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
8 ноември 2017
Мислења
2.388
Поени од реакции
2.663
Хах од грее може го откачиле…. ама тоа воопшто не значи дека нема да најде. За тоа ѕвер е човекот!
Еве ти кога сакаш дојди Прилеп и му одиме во дуќан на Чапкунот.
Под дрво и под камен ако треба ама ќе ни го набави по твој избор кој сакаш модел Грее клима што се увезува во МК ем по подобра цена од онаа што вие ја нудите во ГрееСтор.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja ako dojdam capkunce ke stoi mirno i ke nosi od baklava do jagne....ubao ke si pomineme.
 
Член од
19 март 2013
Мислења
329
Поени од реакции
177
Мора ли климата да биде поврзана и на заземјување?
 
Член од
16 март 2019
Мислења
3.120
Поени од реакции
4.902
Мора ли климата да биде поврзана и на заземјување?
Ako vo kukata nema posebno uzemjuvanje sigurno preku tablata so osiguruvacite ti e uzemjuvanjeto sprovedeno preku nulata odnosno nulovano taka da ako ti e uzemjuvanjeto preku nulata nema problem da ima klimata

No ako nema ni preku nulata uzemjuvanje toa e drug muabet.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom