Најекономично греење (затоплување)

Член од
13 јули 2008
Мислења
1.397
Поени од реакции
1.886
Бев во Енергија да се распрашам за новата Haier Tundra. Ми кажаа дека имаат Еуровент за новиов модел и дека ке ми го пратат на е-маил.
Дали знае некој да се снајде на страната од еуровент и да го постира еуровентот на форумов за новата тундра?
Ако имаш за Хаиерот 12ка и 18ка стави ги тука, да видиме дали сеуште се најдобар избор за парите како што беа старите.
 
Член од
14 ноември 2013
Мислења
80
Поени од реакции
68
дали има некој инфо за mitsubishi fh35ve дали ја има некаде воопшто на лагер еден мој другар бара ? или само заменскиот LN серијата е за него ?
 
Последно уредено:

Ayk

Член од
5 февруари 2015
Мислења
54
Поени од реакции
142
ova bi bilo jako :)
1573655853330.png

jas sertifikat so vakov broj na eurovent sajtot ne mozam da najdam: 00.01.079
 
Член од
31 мај 2011
Мислења
58
Поени од реакции
42
Некој да сподели искуство со монтерите на Клими мк за прилепскиот регион? Си ја знаат работата или треба да им видиш над глава?
Автоматски споено мислење:

Некој да сподели искуство со монтерите на Клими мк за прилепскиот регион? Си ја знаат работата или треба да им видиш над глава?
 
Член од
8 ноември 2017
Мислења
2.387
Поени од реакции
2.663
Na -7°C 2.8 kw toplina


Na -7°C 2.8 kw toplina


Super model, se proizveduvaat vo Slovenija?
Автоматски споено мислење:

Некој да сподели искуство со монтерите на Клими мк за прилепскиот регион? Си ја знаат работата или треба да им видиш над глава?
Автоматски споено мислење:

Некој да сподели искуство со монтерите на Клими мк за прилепскиот регион? Си ја знаат работата или треба да им видиш над глава?
Ima dobri monteri vo Prilep, ama i losi
 

Kajgana Shop

На врв Bottom