Најекономично греење (затоплување)

Член од
8 ноември 2017
Мислења
2.387
Поени од реакции
2.663
Se gleda zs ja otvorile temava ,za da bide ne forum tuku tezga za nekoi importeri t.e lik so 3-4 nikovi koi postojano spodeluvaat Gree promocii te vakvi te takvi,se znae stom pominat promocii ban na tema za da nema antireklama.
Pocituvani,

Bi sakale da Ve informirame za golemata promocija na GREE LOMO ECO PREMIUM 12000Btu.
PROMO CENA 19'990,00 so vklucen DDV.

So pocit,
GREEMAK GROUP


Eve i za tebe za da procitas na raat
 
Член од
19 декември 2014
Мислења
566
Поени од реакции
735
Taka se pocnuva, od poslabo kon pojako. Ima vreme , ke zemes GREE.
Ne vikam ne ,ke zemam Gree ama se uste ne planiram da se selam okolu ekvator nekade za da izdrzi pustata,no stom se preselem te baram odma za edna Gree eco lomo premium no do togas moze ke dodadete na modelot i no1 best buy last one i uste nekoja kitenka .
Osven Hansol se drugo vi e gola voda .
 
Член од
14 мај 2009
Мислења
1.581
Поени од реакции
1.850
Se gleda zs ja otvorile temava ,za da bide ne forum tuku tezga za nekoi importeri t.e lik so 3-4 nikovi koi postojano spodeluvaat Gree promocii te vakvi te takvi,se znae stom pominat promocii ban na tema za da nema antireklama.
Не Alekso, ја отворив темава пред 8 години со најчесни намери, да си помогнам себе си а и на други во избор на економично греење, бидејки сметам дека сметките за греење (затоплување) на становите го оптеретуваат многу буџетот на скоро секој жител на Македонија или на најголемиот број.... Могу подоцна се јави герила маркетингот и кратците на ВиФи...кои бдв јас сите ги ставив на игнор, нешто што и го препорачувам...
Со среќа, што подолго да служи и најтопло да грее Тошибата!
 
Член од
19 декември 2014
Мислења
566
Поени од реакции
735
Fala ti,blagodarenie na temava i se odluciv da se gream na klima i da ja odberam taa sto ja odbrav,ne vikam deka e najdobra ima i podobri najverojatno ,ama ne jadam gurabii postojano ko drugite ,iskreno toj vid na gerila marketing me odvraka od brendot,bev vidov no ne se odluciv za Gree od taa pricina,animozitet od tukasnive sijamski likovi.
 
Член од
8 ноември 2017
Мислења
2.387
Поени од реакции
2.663
Ne vikam ne ,ke zemam Gree ama se uste ne planiram da se selam okolu ekvator nekade za da izdrzi pustata,no stom se preselem te baram odma za edna Gree eco lomo premium no do togas moze ke dodadete na modelot i no1 best buy last one i uste nekoja kitenka .
Osven Hansol se drugo vi e gola voda .
Poleka poleka ke zemes izgleda GREE Hansol.
 
Член од
19 декември 2014
Мислења
566
Поени од реакции
735
Klime izvini vaka pola Makedonija drugari ti ispadnaa ili mene taka mi se cini?
 
Член од
9 јануари 2006
Мислења
5.530
Поени од реакции
7.266
@Alekso 1981 so pari ja plati taa Toshiba, na kapilarka e ili expanzionen >? :)
Eftino si ja zemal sigurno edno 40.000ki :)
 
Член од
19 декември 2014
Мислења
566
Поени од реакции
735
Moze da ja preporacam ama doma Gree jok ,samo ako se selam Tunis Maroko ili Egipet.[DOUBLEPOST=1531517798][/DOUBLEPOST]
@Alekso 1981 so pari ja plati taa Toshiba, na kapilarka e ili expanzionen >? :)
Eftino si ja zemal sigurno edno 40.000ki :)
Ke vidam kaj Bagjoto Gree klimite na sto se izgleda twin rotary imaa stom go zgreaja max 20 stepeni ovaa zima za proslata nejkam ni da zboram neverojatni 17,5 stepeni ,blagodarenie na brendot Gree ama ne gree sega ke zema pecka na peleti.
 
Член од
9 јануари 2006
Мислења
5.530
Поени од реакции
7.266
Moze da ja preporacam ama doma Gree jok ,samo ako se selam Tunis Maroko ili Egipet.
Shukjur nezemal Mirajka kao ti na NeDVOEN za 40.000....ni 12C nemalo da izvadi pa sea drva ke kupuval a ne peleti:)
Vakvi proseravanja kaj tetkami kaj komsikami zadovolni pocna i ti da kopiras? A mu kontriras na Klime...pa isti ste
 
Член од
19 декември 2014
Мислења
566
Поени од реакции
735
Za 16m2 i predovolna e ,so ogled deka e podkrovje znaci pomala kubikaza za taa kvadratura a i ja greev vo najladnite zimi so panel 2kw taka da,da ke ja zgree sobata a momentalno besprekorno ja ladi.Fala za "grizata" za mene.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom