Најдобро монетизирање на сајт

Член од
29 ноември 2017
Мислења
4
Поени од реакции
1
Здраво другари
Да не ве замарам,сакам да ставам на македонски сајт реклами од адсенсе дали е можно,и како можат другите сајтовите со некој трик да бидат одобрени?
Дали има некој експерт во форумот што знае за ивие работи адсенсе,услугата ќе му биде платена.
 
Член од
8 ноември 2017
Мислења
36
Поени од реакции
10
Има сајт кој што има google ads, сајтот е спортски за мак фудбал и мак ракомет, и единствен што известува за Третата македонска фудбалска лига и знам дека солидно вадат пари од то.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom