Најдобри навивачки слики

Дискусија во форумот 'Навивачки групи' започната од Комита Ултрас, 20 септември 2011.

 1. Комита Ултрас

  Комита Ултрас Ултрас Модератор

  Член од:
  4 јуни 2009
  Мислења:
  8.374
  Допаѓања:
  12.638
  Насловот е јасен, прикачувајте ги најдобрите навивачки слики и моменти. :)
  Еве мал дел....

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. Hackeristika

  Hackeristika

  Член од:
  27 јануари 2010
  Мислења:
  346
  Допаѓања:
  145
  Еве малку од нашите навивачи...
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  МАКЕДОНИЈА!!!
   
  На Мартин`, Кико Д. мен и Psyside им се допаѓа ова.
 3. Mr.InF3ction

  Mr.InF3ction Гостин

  Зарем мораше да го цитираш мислењето и да додадеш уште тоолку многу простор за скролање -.-
   
  На Dimitar171, Командос, United Rule и уште 5 други им се допаѓа ова.
 4. [Ra]

  [Ra]

  Член од:
  28 јуни 2011
  Мислења:
  414
  Допаѓања:
  163
  Оваа дефинитивно :D
  [​IMG]
  А и оваа не е лесна. Цел град да те дочека на освоено четврто место. Шпанците сигурно не имале ваков дочек иако го однесоа златото
  [​IMG]
   
 5. wARMAN69

  wARMAN69

  Член од:
  24 декември 2007
  Мислења:
  11.586
  Допаѓања:
  3.911
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На Pelister 2008 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Goal

  Goal

  Член од:
  19 мај 2010
  Мислења:
  2.089
  Допаѓања:
  277
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  pozdrav od Tetovo
  Ballistet 1992
   
  На 1992OC, El_Matocho, junksound и уште 2 други им се допаѓа ова.
 7. SamuraId

  SamuraId

  Член од:
  6 август 2010
  Мислења:
  461
  Допаѓања:
  79
 8. MrzaRules

  MrzaRules Гостин

 9. никола-те

  никола-те

  Член од:
  6 септември 2009
  Мислења:
  2.538
  Допаѓања:
  759
  [​IMG] [​IMG]
  [​IMG]
   
  На RedStarFan му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Djiger

  Djiger

  Член од:
  2 март 2005
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  149
  [​IMG]

  Да не се мачите да ја најдете најдобрата :):)
   
  На ultras.kh2o, Acohipmk, Забавата е во Кругот и уште 3 други им се допаѓа ова.
 11. Тетекс фан ^

  Тетекс фан ^ 100% МАКЕДОНЕЦ

  Член од:
  24 јануари 2009
  Мислења:
  2.358
  Допаѓања:
  842
 12. Kostic

  Kostic Sadio smokve oko Tadz Mahala

  Член од:
  31 јули 2009
  Мислења:
  9.313
  Допаѓања:
  5.588
  [​IMG]

  Гордоста на Скопје ...
   
  На Saber Rider, DracevoTheCity и Џену Грл им се допаѓа ова.
 13. M-1

  M-1 Добро утро Махачкала!

  Член од:
  6 септември 2010
  Мислења:
  3.897
  Допаѓања:
  6.563
  5jzdlh.jpg IMG_3235.jpg kolejorz.jpg Polonia Bytom.jpg fratria_1__6_.56521.jpg zenit najverojatno.jpg цска.jpg 23iq3.jpg
   
  На Комита Ултрас му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Комита Ултрас

  Комита Ултрас Ултрас Модератор

  Член од:
  4 јуни 2009
  Мислења:
  8.374
  Допаѓања:
  12.638
 15. wARMAN69

  wARMAN69

  Член од:
  24 декември 2007
  Мислења:
  11.586
  Допаѓања:
  3.911
   
  На Frankie и Комита Ултрас им се допаѓа ова.

Сподели преку: