Најдобри навивачки слики

Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.355
Поени од реакции
28.029
Насловот е јасен, прикачувајте ги најдобрите навивачки слики и моменти. :)
Еве мал дел....
 
Член од
28 јуни 2011
Мислења
414
Поени од реакции
163
Оваа дефинитивно :D

А и оваа не е лесна. Цел град да те дочека на освоено четврто место. Шпанците сигурно не имале ваков дочек иако го однесоа златото
 

Kajgana Shop

На врв Bottom