Најдобри игри за iOS и Android

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.378
Поени од реакции
2.521
у телефонов имам само 3 игри....
1 angry birds ( ми помена мерак од дана за играва и не ни ја играм )
2 basketball mania
3 8 ball pool (биљард)
 
Член од
13 јануари 2012
Мислења
1.802
Поени од реакции
1.665
B

BrunoFresh

Гостин
Шо и фали на Dungeon Hunter 3? Ja убив играјќи.
Која од овие наброени е слична, ме мрзи да проверувам. :)
Сум ја заборавил да пишам :D
Inotia сите делови.Дури и појаки ми се. Цела батерија на таблето само за 3ката ја трошам
 

Пеџо

Фаличниот Ром
Член од
28 февруари 2013
Мислења
65
Поени од реакции
27
Ме натаживте коа видов дека нема Doodle Jump...=|
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156
NBA Jam
Plants vs Zombies
Rayman Jungle Run
Toy Story - Smash It

Сите овие се закон, али има и други што не ги набројав. Првите 2 ги свртев, другите 2 моментално ги играм.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Голем дел од игрите ви се за двете најпопуларни мобилни платформи - па затоа темата е прекрстена и нека ги опфаќа iOS и Android.
 
Член од
4 јануари 2013
Мислења
162
Поени од реакции
89
Играм само basketball и тоа само кога сум на час :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom