Најдобри игри за iOS и Android

Член од
7 септември 2010
Мислења
1.131
Поени од реакции
1.232
Еве ја мојата омилена листа на АНДРОИД игрици:

1.Wild blood
2.NFS-most wanted
3.Where's my water
4.Plants vs zombies
5.Virtua tennis
6.Modern Combat 4
7.N.O.V.A 2 i 3
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.006
Поени од реакции
7.608
неам андроид али
Subway surfers?
Flick shoot?
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.044
Поени од реакции
14.106
У глобала не играм многу, само коа сум у веце или коа чекам нешто :)

Неколку што ги играм

Temple Run 2
Subway Surfers
Jewels Star
Pool Mania
 
Член од
1 октомври 2011
Мислења
828
Поени од реакции
785
  1. Benji Bananas
  2. Temple Run
  3. Cut the rope
  4. Basketball Mania
  5. Rail Rush
  6. Bike Race
  7. 100 Doors
  8. Panda Run
  9. Icy Tower 2
  10. Chess Live
 

Why?

Самострел да зеам, да истепам тоа племе
Член од
3 мај 2009
Мислења
2.726
Поени од реакции
2.939
Real Racing 3
Marble Blast 3
 

Andrew

ќ
Член од
27 октомври 2011
Мислења
5.730
Поени од реакции
15.253
Temple Run 2 и ништо друго.
 
B

BrunoFresh

Гостин
Crusade Of Destiny
Dungeon Hunter 1,2
Zenonia 1,2,3,4
Covenant of Solitude
Dungeon Defenders: First Wave
Inotia 1,2,3
 
Член од
19 март 2011
Мислења
11.943
Поени од реакции
11.975
Зошто Hill Climb Racing ја заборавате? По ѕверска игра амин
:cuc:
Богами појака нема. Ги купив сите стази и возила и ми останаа уште неколку да ги дојачам до крај, ама ми ја избришаа :facepalm:
Исто и Flick Shoot е добра.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
18.427
Поени од реакции
30.615
Crusade Of Destiny
Dungeon Hunter 1,2
Zenonia 1,2,3,4
Covenant of Solitude
Dungeon Defenders: First Wave
Inotia 1,2,3
Шо и фали на Dungeon Hunter 3? Ja убив играјќи.
Која од овие наброени е слична, ме мрзи да проверувам. :)
 
Член од
13 јануари 2012
Мислења
1.802
Поени од реакции
1.665
momentalno temple run 2 a pred toa ja igrav drag racing.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
18.427
Поени од реакции
30.615
Kolku rekordite na Temple Run 2 inace, koa e najspomnuvana veke.
17mil kaj mene. :X3:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom