Најдобрите универзални апликации за Windows 10

Член од
29 октомври 2008
Мислења
1.394
Поени од реакции
259
Здраво дечки,

Бидејќи сум хардкор Windows Apps корисник, сакам да ја споделам мојата листа на најдобри универзални апликации за Windows 10.

Се надевам дека апликациите ќе ви бидат од корист ;)

Најдобрите универзални апликации за Windows 10
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Сеа за сеа се преслаби во соработка за официјални апликации
 
Член од
29 октомври 2008
Мислења
1.394
Поени од реакции
259
Сеа за сеа се преслаби во соработка за официјални апликации
Да, ова е сѐ уште проблем и ќе треба да се почека за да се види каква ќе биде ситуацијата.

Да не се лажеме сега, ти сакаш да го споделиш твојот блог.
Одамна ми е промовиран блогот на форумов :cool:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom