Најдобрите потези во НБА историјата

Член од
20 април 2013
Мислења
113
Поени од реакции
132
Нема што да се објаснува многу во оваа тема може да ги постираме најдобрите кошаркарски потези во НБА, ако има ваква тема модеторите може слободно да ја избришат.http://www.youtube.com/watch?v=7KuQ0AhjSTA еве за почеток мојот најомилен потег од Ем Џеј:)
 
Член од
8 октомври 2007
Мислења
4.680
Поени од реакции
8.511
Веќе сте ги ставиле и потезите од Џордан (иако од него има видеа на тони), и Брајант, и д-р Џеј, ама една ваква тема нема да биде комоплетна без потезите на Меџик. Играч со таква прегледност на играта и со тие луди асистенции(!) ретко се раѓа
 

Kajgana Shop

На врв Bottom