Најдобриот форум во Македонија (видете сами)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
249
Ова е најдобриот форум у МК и се вика Кантер Страјк.
Тој е направен од нашиот најдобар Администратор Мартин!
Мислам дека форумот заслужува да биде награден за најдобар!
Поздрав и Кис4е то Мартин!

:pos2:
http://www.createforum.com/martin/
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.547
Поени од реакции
20.970
Начки сега на сите зајадлиевци на Мартинчо. Си направи сам форум и таму си е админ.
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.935
Магарето на зајакот: види колкави уши имаш :baeh:
 

Magde.

Модератор
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.653
Поени од реакции
3.698
Премногу се замарате значи!
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
249
да премногу :)
ретки се ваквите :)

хаха
۞ M@јаtin ۞ ☼ H4©KE® ¢£¥§ª±µ¶▓■ nekoj ako saka da mi zema znakcinja neka mi kazi mene ۩ says:
www.tarata.forumotion.com
۞ M@јаtin ۞ ☼ H4©KE® ¢£¥§ª±µ¶▓■ nekoj ako saka da mi zema znakcinja neka mi kazi mene ۩ says:
reg
۞ M@јаtin ۞ ☼ H4©KE® ¢£¥§ª±µ¶▓■ nekoj ako saka da mi zema znakcinja neka mi kazi mene ۩ says:
se
Јас:До
Јас:бро

Усвари јас не ддкам!


Он топик : Овај сака 2 од еднаш!
 

slobbo

LoneRyder
Член од
16 ноември 2008
Мислења
1.686
Поени од реакции
583
па добро може да биде нешто од форумов во наредните 10 години доколку поубаво се разработат темите :)
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.352
Поени од реакции
788
А ЕЊТЕР како фуче со тараба? Торко активен ли е уште таму?
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Нашол кој да збори за Мартин. Го најдовте детево мало и ајде сеа ќе си играме сите со него кур ташак. И ти не си нешто посалам од него, тоа и го имаш потврдено милион пати.
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.003
Поени од реакции
2.424
хммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммм она форум, ама можит за неколку години ке заличи на форум :)
 

Magde.

Модератор
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.653
Поени од реакции
3.698
Не е “форум„-туку е „тест форум“
Читај како што е напишано.
Не сте зачленети да спамирате-значи треба дозвола за членство што се сомневам дека ќе ја добиете зашто е ТЕСТ ФОРУМ!
Фала,пријатно.
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
306
Deni FGrejnzerima-:eek:jea::eek:jea::eek:jea:
se mnogu poeni:eek:jea::eek:jea::eek:jea:
se pokaza pak deka:eek:jea::eek:jea::eek:jea:
e eden od najdobe-:eek:jea::eek:jea::eek:jea:
rite poedinci, otka-:eek:jea::eek:jea::eek:jea:
ko si zamina Jermejn:eek:jea::eek:jea::eek:jea:
Ja potvrduva domi:eek:jea::eek:jea::eek:jea:
nacijata no Gino be:eek:jea::eek:jea::eek:jea:
se prejak za niv:eek:jea::eek:jea::eek:jea:
Na kraj zasluzena p:eek:jea::eek:jea::eek:jea:
obeda za Spursi i:eek:jea::eek:jea::eek:jea:
rezultat 99-81. Iako:eek:jea::eek:jea::eek:jea:
ima se nadez za pov:eek:jea::eek:jea::eek:jea:
ratok.men jepyap:eek:jea::eek:jea::eek:jea:
 

Magde.

Модератор
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.653
Поени од реакции
3.698
^ КАКО НЕ ТРЕБА ДА СЕ ПОНАША МОДЕРАТОР!:nenene:

:back:
 

DeepPurple

* Belly Fairy *
Член од
16 јануари 2009
Мислења
121
Поени од реакции
10
Da da , ima inaku uste eden forum...( na koj sto ima i admin alatki)
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom