Најдобра марка на телефони

Член од
12 јуни 2016
Мислења
403
Поени од реакции
83
Која марка на телефон според вас е најдобра и зошто?
Iphone, Samsung, Xiaomi, Huawei, HTC, LG, Microsoft било која.
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.333
Поени од реакции
1.892
Xiaomi, кој пробал знае што би рекле. Од квалитет перфоманси и све остало.
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.104
Поени од реакции
7.352
Само олд скул Нокија поштовам. Ало, фала и пријатно.
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
10.249
Поени од реакции
15.884
Земи си xiaomi, за ниска цена добиваш многу а телефоните работат флуидно. Според мене не вреди да се фрлаат по 500-600 евра за телефон кој подлежи на голем број дефекти а згора на тоа после и да јадеш нервози. Само буџет сума, па и да рокне нема да ти биде голема паричната загуба. ( Ова ти го пишувам од лично искуство )
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
24.816
Поени од реакции
39.897
Ова како да прашаш што е подобро Мерцедес или БМВ. Секој си има предности и недостатоци. За малку пари најдобри се Xiaomi, а од поскапите Самсунг според мое лично искуство.[DOUBLEPOST=1481834366][/DOUBLEPOST]
google pixel засега:)
Го користиш па ова го кажуваш од искуство? Јас за овој имам негативни коментари. А за цената не вреди, се подобри и подобри буџет телефони се појавуваат.
 
Последно уредено:
Член од
28 октомври 2015
Мислења
926
Поени од реакции
1.236
Huawei за неоја година ќе биди на врвот, па сега ти размисли! :)
 
Член од
21 септември 2016
Мислења
802
Поени од реакции
1.128
Мислам дека јужно корејските се најквалитетни, Samsung и LG.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
14.940
Поени од реакции
20.276
Alcatel, имам 995 веќе 4 години, си нема мака освен некоја грепка на стаклото и по рабовите, али кај и да е ќе морам да го сменам пошто више е застарен модел.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom