Најдобар интернет според вас?

Apple

It's good to be good
Член од
11 октомври 2009
Мислења
3.050
Поени од реакции
1.306
@wot Нет-кабел и Кабел нет се купените кабловски во Струмица заборавив да пишам. Појди до некој од нив и прашај кога ќе стартува Близу за да знаеш отприлика.
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.540
Поени од реакции
33.746
@wot Нет-кабел и Кабел нет се купените кабловски во Струмица заборавив да пишам. Појди до некој од нив и прашај кога ќе стартува Близу за да знаеш отприлика.
Stvarno ova? Super znaci.
Net cable imaat mnogu podobar internet od telekabel ali od princip ne sum I'm korisnik.
Me ucenuvaa za da stavat bandera nivna u dvor, inaku nemalo da mi dadat da se priklucam.

Telekabel mene mi se predobri, dosta se stabilni poso nema preopteretenost na mrezata, ednas u zivot mi padnal net i dovolno brz mi e downloadot bez limit.
Ama toj uploadot me ubiva. Radi nego uste se ebavam so privatni trakeri.

Ke prasam denovive vo vip najdobro.
 

Apple

It's good to be good
Член од
11 октомври 2009
Мислења
3.050
Поени од реакции
1.306
Stvarno ova? Super znaci.
Net cable imaat mnogu podobar internet od telekabel ali od princip ne sum I'm korisnik.
Me ucenuvaa za da stavat bandera nivna u dvor, inaku nemalo da mi dadat da se priklucam.

Telekabel mene mi se predobri, dosta se stabilni poso nema preopteretenost na mrezata, ednas u zivot mi padnal net i dovolno brz mi e downloadot bez limit.
Ama toj uploadot me ubiva. Radi nego uste se ebavam so privatni trakeri.

Ke prasam denovive vo vip najdobro.
Stvarno ova? Super znaci.
Net cable imaat mnogu podobar internet od telekabel ali od princip ne sum I'm korisnik.
Me ucenuvaa za da stavat bandera nivna u dvor, inaku nemalo da mi dadat da se priklucam.

Telekabel mene mi se predobri, dosta se stabilni poso nema preopteretenost na mrezata, ednas u zivot mi padnal net i dovolno brz mi e downloadot bez limit.
Ama toj uploadot me ubiva. Radi nego uste se ebavam so privatni trakeri.

Ke prasam denovive vo vip najdobro.
http://emagazin.mk/vesti/vest/8578?title=blizu-kupi-pet-kompanii-vo-strumica-kichevo-radovish-i-kumanovo

Они се купени од Април....
Така да оди во Вип и ќе ти кажат, пакетите на Вип се 100 пати подобри од Телекабел.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot
Член од
12 септември 2009
Мислења
1
Поени од реакции
0
Можеби не е во соодветна тема прашањето али ме интересира..сакам да променам нет па дали ТЕЛЕКАБЕЛ ИЛИ БЛИЗУ..значи пакет со телефон тв и интернет,ваше мислење
 

Kajgana Shop

На врв Bottom