Најдобар интернет според вас?

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Кабел нет според мене и тој интернет го користам добар е мн ги иам користано разни нети куба и мн други ама кабел нет ми е најдобар сеа пишувате кој ви е вас најомилен.:)
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
8
Поени од реакции
0
Najdobar internet e ADSL oti i on.net i site vleceme od serverite na ADSL:pop:
 
Член од
30 јули 2007
Мислења
1.391
Поени од реакции
86
Дефинитвно Телекабел..
еве и на форумов има.. од скриншотови до тестови..до мислења на корисници кои го користат самиот тој нет може лесно да се види како стоиме ,..како и да е мене ми е топ.
Поздрав :):helou:
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.708
Поени од реакции
808
ТК у последно време не е ништо посебно, пред 6-7 месеци можеше да се каже дека е најдобар, мислам сега дека води АДСЛ-от...
 
Член од
30 јули 2007
Мислења
1.391
Поени од реакции
86
ТК у последно време не е ништо посебно, пред 6-7 месеци можеше да се каже дека е најдобар, мислам сега дека води АДСЛ-от...
Мислиш или сигурен си ??
ако си сигурен дај ни докази за тоа да се увериме сите дека е така :)
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.708
Поени од реакции
808
Мислиш или сигурен си ??
ако си сигурен дај ни докази за тоа да се увериме сите дека е така :)
Пеер имам Телекабел дома...Download-oт не мрда од 200, онлајн игри лагираат...шо сакаш друго. Братучед ми има АДСЛ, седнав чачкав нешо и боље ми изглеаше. Сеа кај вас може така се погодило да е добар шознам :)
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.894
Поени од реакции
263
Кабел нет според мене и тој интернет го користам добар е мн ги иам користано разни нети куба и мн други ама кабел нет ми е најдобар сеа пишувате кој ви е вас најомилен.:)
ај ќе те молам кликни тука и информирај се што значи поимот интернет
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
803
Кабел нет според мене и тој интернет го користам добар е мн ги иам користано разни нети куба и мн други ама кабел нет ми е најдобар сеа пишувате кој ви е вас најомилен.:)
Значи, ако зборуваш за интернет провајдер, тогаш си требало да напишеш, т-хоме, нонет, кабел тел, телекабел итн. А ако веќе зборуваш за најдобар интернет, тогаш си требало да наведеш адсл, кабелски, сателитски и што ти знам каков...
 
Член од
30 јули 2007
Мислења
1.391
Поени од реакции
86
Пеер имам Телекабел дома...Download-oт не мрда од 200, онлајн игри лагираат...шо сакаш друго. Братучед ми има АДСЛ, седнав чачкав нешо и боље ми изглеаше. Сеа кај вас може така се погодило да е добар шознам :)
Пеер и ја имам Телекабел дома.. Download-от е одличен ако знаеш од каде да симнеш нели :).. Пробај со премиум акаунт од рапидшер и види колку ке ти повлече па ке праиме муабет.. ако е пак 200 тогаш јави се и барај го она што тебе ти следува а тоа е download помегу 700 и 800кб/с..На крај краева без договор е ,можеш да се пребациш кај некој друг,нели .. :)
 
На врв Bottom