Најдобар женски фризер во Скопје?

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.700
Поени од реакции
19.736
ne veruvam deka shishaat leontic besplatno? :)
Шишаат, затоа што имаат пркса студентите, они прво те мијат те пустат, па те почињаат и на крај имаш фото финиш со Леонтиќ добри се.. :)
 

Зајче

Бело, и тоа!
Член од
13 септември 2008
Мислења
3.439
Поени од реакции
3.945
Јас се шишам во Blow до универзална сала се наоѓа, 500 денари е ама никогаш не сум излегла од таму незадоволна. Топ се дечките
 
Член од
5 август 2010
Мислења
222
Поени од реакции
50
Кажувам си јас. А шо е разликата со златна машинка ли шиша? :D
Ne sisa so zlatna masina , nego ima nozici od 3-4 iljadi evra , pa sega razmisli zosto e cenata 300-400 denari za sisanje , zavisi kaj kogo se sisas , razlicni se cenite jas odam kaj ado i 300 denari mi zima (masko sisanje) za zenskite ne znam ceni... ama ekstra sisaat :)
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Бубе, со новото студио кај Песталоци. Ѕвер е и он, ама и повеќето што работат таму. До сега сум била задоволна ептен.
 
R

Rock me Amadeus

Гостин
А кој најмалце кубе? лол пошто увек кога треба да идам на фризер коса ми се крева, зашто немаат дерман кога чешлаат и кога тегнат коси, и затоа ретко идам на фризер може 1 до 2 пати годишно.
Ме интересира кој е задоволен од фризерка во поглед на кубење да не отварам сеа посебна тема за тоа:P
Ane vo Hrom najmalce kube :D Neznicka e takva epten...i ok se i cenite i kvalitetot.
Inace najjako shishanje do sega,kaj Boki vo Dracevo.
 
Член од
7 март 2012
Мислења
7
Поени од реакции
0
Јас бев кај Леонтиќ последниот пат и сум ептем задоволна, сеа можете да идете шишаат гратис пошо имаат школа за фризери, но како и да е Леонтиќ ве средува на крај без секирации. Инаку ѓаол и пол е онака гарант.
Znaci krajniot izgled na frizurata e od Leontic? se mislam dali da odam tamu, imam epten gusta kosa..
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Фризерски салон Тина, без разлика дали е шишање за машки или женски :)
 
Член од
15 јануари 2014
Мислења
68
Поени од реакции
36
Бубе, со новото студио кај Песталоци. Ѕвер е и он, ама и повеќето што работат таму. До сега сум била задоволна ептен.
Да,и јас можам да го пофалам бубе,одличен е,нема да зажалите :icon_mrgr:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom