Најдобар женски парфем

Член од
12 декември 2010
Мислења
10.090
Поени од реакции
10.825
YSL си доминира само во случајов кај мене предност давам на La vie est belle
 
Член од
23 мај 2013
Мислења
2.273
Поени од реакции
5.399
sgxwmlrknpz0.jpg productImage.jpg

Amber Elixir и All or Nothing Amplified од Орифлејм...овие два парфеми ми имаат оставено убав впечаток.
 

Византиецот

NO! you ass.
Член од
14 март 2021
Мислења
2.670
Поени од реакции
6.141
Мон Герлан, веќе неколку векови без конкуренција


Автоматски споено мислење:

кој би рекол дека лаванда ванила и вишна одат толку добро заедно.
Лавандата му дава доста остар мирис, речиси машки, затоа тука е ванилата да го омекни.

 
Последно уредено:

SaLt

symbian & iOS master & android
Член од
2 април 2005
Мислења
291
Поени од реакции
85
што е работава со сликиве бе , дај ставајте некои нормални димензии не цел екран black opium
 

Schmetterling ʚїɞ

Ein Leben ohne dich ist wie eine Reise ohne Ziel.
Член од
14 февруари 2024
Мислења
76
Поени од реакции
171
Gucci - Guilty
Prada - Paradoxe
Burberry - Goddess
Burberry - Her
Narciso Rodriguez - For Her
Givenchy - Irresistible
 

Kajgana Shop

На врв Bottom