Најгрозната случка што ви се има случено до сега !?

Z

Zona Pelucida

Гостин
-Ме имаат акнато еднаш со лакт у око, мислам дека ми се вовлече неколку сантима наназад.
-Се имам наденато со мојот генитален орган на шпиц од маса.
-Играјќи фудбал,еден простак исто со лактот ме забоде во стомак, пола саат воздух неможев да земам.
-Имам паѓано по планина, т.е тркалано, среќа во дрво што не се мавнав.
-Паднав на мраз, ми се расцвета устата, после имав дупка сред уста и ми течеше две недели нешто како џем.
-Ми падна полнач од Нокиа, ама од тие старите што тежат како цигла директно на палецот од ногата, при што до денес ги чувствувам последиците.
-Се имам заглавено во лифт за 3-4 души а внатре имаше 12 души, немав воздух да земам и башка што не држеа 2 саати додека да не одглават, и сега сваќам од каде ми потекнува клаустрофобијата.
-Преживеав неколку сообраќајки
-Имам паднато со ролерки кога се возев директно на задникот, цела недела неможев да седам.
-Имам паднато на стаклена маса, увото ми било на пола пресечено.
-Паднав во дупка со главата и неможев да излезам.
-Како малецка бев колекционер на инсекти и еднаш фатив една гасеница, многу беше шарена со рог на главата, можеби ме боцна, или па незнам, ама на раката ми излезе огромна краста, скоро пола рака ми ја зафати, цела беше со лушпи, чуда, врагови.
-Имав конјунктивитис на двете очи, бев како слепа, неможев да ги отворам.
 

Мортидо

занаетчија дете
Член од
15 февруари 2009
Мислења
1.874
Поени од реакции
1.087
Го свртев левиов тестис наопаку,ми потече како кајсија.
Ме има каснато пчелка на пенисот,среќа мал бев поминаа години од тогаш.
Двете раце по двапати ми беа во гипс.
Ми падна железо на ноктов од палецот на л.нога.
 
Член од
8 октомври 2009
Мислења
312
Поени од реакции
153
Пааа ко мала 2-3 одделение ми се заглави прстот на квака од врата али ми се прободе шајка и не можев никако да го одглавам. Мислев дека останав без прст ама за среќа пред да ја отворат вратата на сила се одглавив некако и прстот остана жив :D шала на страна страшно беше а да не збориме колку болеше :unsure:
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.789
Поени од реакции
14.126
-
-Имав конјунктивитис на двете очи, бев како слепа, неможев да ги отворам.
Да не цитирам цел пост,ова и јас како мал имав тапа работа.Но интересна е :pos:
Стануваш сабајле црна темница ништо не гледаш ти треба 15 мин да отвориш очи и кога ке отвориш онака фаца фајналиии гооод :pos:
 
Член од
14 април 2007
Мислења
1.812
Поени од реакции
1.047
Конјуктивис, кога ми течеше крв од окото
Кога ме касна оса на окото
Кога паднав од мотор, ме заеба еден коњ, ама буквално :)

+ Кога ја изместив главата/вратот , многу гадно чувство и гадна болка, тогаш главата сум си ја носел во рацете.
 
P

PewDiePie

Гостин
..taka ne prasa dali i se razmackal karminot..
Moze i ovoj taka reagiral, koj znae...
Значи дечкото не носеше кармин,иако е роден на 2 Февруари и јадеше,јаде и ќе јаде ремет секоја година за роденден :icon_lol:.......ама плачеше ко дунда а ние сите ко копиљаци невоспитани се собиравме околу него да го гледаме и да се гадиме после, и да јадеме говна секако. :D хахаха смешна фаца имаше направено маме му ебам.
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.802
Поени од реакции
3.056
кај баба ми на гости еден ден, и таков гладен ја гледам кајсијата.. таман да и се нафрлам осетив еден мирис.. мислиш крајот на светот дошол. И таков ја прашувам баба ми што смрди така? ААА ми вика, мачката умре, кај дрвоно е, земи лопата закопај ја. И јас таков ... o_O ok, земам лопата тоа на километар радиус се корне околу неа на 40 степени жешко, колку што повеќе се доближувам толку почнува да пече на очи, фукушима ебате. И ја гледам мачката при распаѓање, тоа ларви во нејзе милијарда ја јадат, и ја земам лопатата (уште ми се превртува стомакот кога ќе помислам на ова) и полека ја земам мачката во лопата и како што ја поткревам.. тоа кожата и некои органи почнаа да се слеваат и да паѓаат доле, плус толку корнеше гадно што добив таков нагон за повраќање фрлив лопатата и почнав да трчам што подалеку од неа. Ни кајсија ми се јадеше после ни гладен бев..

друга случка, кога бев трето оделение можда, јас на ролерки братми на точак и ме вози а јас со рацете се држам одзади кај гумата и наеднаш прстот ми отишол кај ланецот и шилците .. и го цвикнам показалецот и таков гледам нема прст АИИИИИ косчето ми се гледаше (на врвот месото сум го скинал) не ме болеше ама од паника плачев. После тоа три месеци во завој ми беше, на секои три дена имав преврска тоа ми биле најгадните денови, зошто секогаш завојот ми се лепеше за прст и кога го вадеа со сила го одлепуваа а јас секогаш мижев (не сакав да си го видам прстот) и почна накриво да зарастува месото па ми го сечеа без анестезија ништо и на крај кога ми го извадија завојот првпат си го видов прстот и бев таков .. изваден од памет, сеа ако ептен се загледа ќе се примети дека на крајот е малку ретардиран ама таков си го сакам, срцка ми е :)

трета година мислам дека беше средно, со братми се степав нешто и типот ме мавна со бокс во око ама ептен јако. И ми го искриви окото, гледав две слики односно едното око ми беше друг агол од другото. И ме фати паника да не останам кривоОк И почнав да плачам, среќа по 15 тина минути ми се врати во нормала.


Летово на пиволенд во скопје што беше кај борис трајковски, епа една од вечерите се враќаме друштво пиевме пред тоа доста, и одиме од кај парк по темното и ми текна да одам да мочам.. и имаше надоле како бразда нешто и се симнувам така ама ептен беше темно и како што се симнувам забележувам дека усфари почнувам да пливам. Пропаднав у вир до стомак.. тоа кал, жаби и што уште не, јас на мене апарат , телефон .. и таков излегувам шлапам со патиките тече вода од мене смрдам на БАРА .. и таков одев до рекорд чекав автобус (кој ќе ме прими во такси?) и со автобус тргнав накај дома имаше едни типки што седеа спроти мене ме гледаат целиот мокар, со кал, смрдам а другар ми уште ме дупи хахахах, и како за несреќа.. се расипа автобусот на сред пат па пешки се враќав до дома. И во 5 саат почнав да се перам ама не се переше тоа па мораше и моите да дознаат и они да ме дупат цела недела -.-
 

Biljbilj08

1987
Член од
19 ноември 2011
Мислења
698
Поени од реакции
312
Пред 2-3 години негде беше и тој другар ми зема му текна да сере во кеса и да ги фрла по улица гомната...Се исра дечкото ја напуни кесата ја заврза и почна да ја фрла по улица, насекаде имаше гомна размачкано и на крај имаше уште малце гомна во кесата и ја тресна кесата најако од бетон и делче од гомното летна и му се закачи на глава и овој почна да урла и одма отиде под туш ... после целата улица смрдеше корнеше на гомна Bljak:pos:
 
I

Iblis

Гостин
Дали ги паметите онле бомбончињана кои се уствари чоколаден прелив врз кикиритки, лешник или бадеми?
Епа јадејќи си од нив една ми падна на фотеља и стрвен г'з јас ја земам , ја ставам во уста и ја голтам.
Се испостави дека станува збор за смрдулка, оние бубачкине со карактеристичен мирис.
Препорака од мене, don't try that anywhere folks.
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Епа јадејќи си од нив една ми падна на фотеља и стрвен г'з јас ја земам , ја ставам во уста и ја голтам.
Се испостави дека станува збор за смрдулка, оние бубачкине со карактеристичен мирис.
Сега многу работи во врска со тебе ми станаа појасни...
 

Tzeentch

Дискретен Херој
Член од
6 октомври 2011
Мислења
581
Поени од реакции
347
Прв пут кога отворив gif gore thread.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom