Најголемите лаги кои ги имате слушнато...ТУКА

Дискусија во форумот 'Играчница' започната од punkbooster, 27 април 2010.

 1. punkbooster

  punkbooster Black Rose Dying

  Член од:
  10 декември 2009
  Мислења:
  845
  Допаѓања:
  29
  Овде постирајте ги најголемите (смешни,глупави итн) лаги кои ги имате слушнато
   
 2. DracevoTheCity

  DracevoTheCity Чиста Македонија !

  Член од:
  7 ноември 2008
  Мислења:
  8.342
  Допаѓања:
  8.667
  Дедо Мраз не постои. ЛАЖГОВЦИИ !!! :nesum:
   
  На Galeb му/ѝ се допаѓа ова.
 3. smeXsa

  smeXsa

  Член од:
  6 септември 2008
  Мислења:
  1.046
  Допаѓања:
  359
  Професоре не препишувам само така гледам нешто во тетратката :pos2::tapp:
   
 4. punkbooster

  punkbooster Black Rose Dying

  Член од:
  10 декември 2009
  Мислења:
  845
  Допаѓања:
  29
  Од еден другар мој : Кога биле негде на играорна се работи ..

  Како што знаете играорциве доста шетаат по државиве па овие беле негде покрај плажа и и лежела некојa женска тамо со голи ци*ки и овај му рекол ај да се кладиме дека ке одам и ке ја фатам женскана за цицка и се кладеле о овој отишол ја "Фатил'' и таа му рекла Are you crazy ?? и овој " Im crazy aboat you '' Ете една лага од мене >)
   
 5. Iskra

  Iskra

  Член од:
  23 август 2008
  Мислења:
  1.754
  Допаѓања:
  263
  хахаххахахаххаха :pos2:
   
 6. Flo. Perez

  Flo. Perez

  Член од:
  18 декември 2009
  Мислења:
  6.125
  Допаѓања:
  870
  Чичко Перо му бил син на Дон Жуан :pos::pos::pos:
   
 7. Mademoiselle.M.

  Mademoiselle.M.

  Член од:
  16 јули 2011
  Мислења:
  127
  Допаѓања:
  104
  Од еден другар... Цитирам : "Братучед ми ја има колата на Тупак, и не ја фарба за да се познава гребнатинката од куршумот." :tapp:
   
  CheshireCat, PurplePuma, Рудници и и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. shutrak

  shutrak opsenar

  Член од:
  3 јуни 2011
  Мислења:
  18.963
  Допаѓања:
  13.000
  ateistite begaat od gromobran sluchajno da dobijat link so gospod:D
   
 9. onlya

  onlya Гостин

  Mariah Carey пееше во живо на плоштад Македонија во Скопје за рекламата на т-мобиле. :D И моето капче се гледа на крајот од рекламата. :vozbud: Последново не е лага. :pipi:
   
  На dragonsky му/ѝ се допаѓа ова.
 10. shutrak

  shutrak opsenar

  Член од:
  3 јуни 2011
  Мислења:
  18.963
  Допаѓања:
  13.000
  vecherva toplifikacija raboti cela nok ., radijatorive shetaat niz sobive:oops::pos:
   
 11. Spiegel

  Spiegel

  Член од:
  19 март 2011
  Мислења:
  11.012
  Допаѓања:
  9.124
  циганите ова де ѕвезда ќе тепаат...
   
 12. shutrak

  shutrak opsenar

  Член од:
  3 јуни 2011
  Мислења:
  18.963
  Допаѓања:
  13.000
  ne be grobarite nemaat vrska ., ke gubat......
   
 13. Беркут

  Беркут независен експерт

  Член од:
  12 април 2010
  Мислења:
  9.631
  Допаѓања:
  14.182
  плавушата била глупа
   
 14. Spiegel

  Spiegel

  Член од:
  19 март 2011
  Мислења:
  11.012
  Допаѓања:
  9.124
  ^челзи имале хулигани :pos::pos::pos::pos::pos::pos:
   
  На stefcho му/ѝ се допаѓа ова.
 15. shutrak

  shutrak opsenar

  Член од:
  3 јуни 2011
  Мислења:
  18.963
  Допаѓања:
  13.000
  rubrikava se zaboravi
   

Сподели преку: