Најглуп/најкатастрофален интернет портал во нашава земја!!!

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.127
Поени од реакции
2.765
Јас би го ставил број 1 овој сајт. Абе не да е најглуп во нашава земја, не во Европа, туку во целава планета земја... Па и да сака човек поглуп портал не може да направи...

Е тоа е овој партал/портал:

ng.png ng.png

A овој човек е уредникот и основачот:

rubin 14.jpg

A пак тие луѓе што му веруваат и што му ставаат лајкови на фејсбук се бетар од него...

Е сега вие кој портали ги сметате за најглупи? Тоа си е ваше мислење!!! ng.png
 

Kadaif

M.D.
Член од
21 јануари 2008
Мислења
6.296
Поени од реакции
7.249
Зарем го чита некој овој неизлечив пациент? Има иначе овој голема конкуренција во лицето на саше аналитико.
 
Последно уредено:
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.892
Поени од реакции
10.517
Црно бело… Може не спаѓаат во категоријата најмизерни ама страшно ме иритираат со нарачамите реклами, па цели стории преку која манипулираат и криво ни е што мислат дека не се провидни нешто мастермајнд маркетинг дека тераат
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.127
Поени од реакции
2.765
Зарем го чита некој овој неизлечив пациент? Има иначе овој голема конкуренција во лицето на саше аналитико.
Колку толку порталот од Саше Политико е подобар од сајтот НАРОДЕН ГАЗ...

Абе по прекарот гледајте го уредникот на НАРОДЕН ГАЗ дека не е детето за машала. Во неговиот Прилеп му извадиле прекар ШАХТА...
 
Член од
14 август 2018
Мислења
4.626
Поени од реакции
10.272
Колку толку порталот од Саше Политико е подобар од сајтот НАРОДЕН ГАЗ...

Абе по прекарот гледајте го уредникот на НАРОДЕН ГАЗ дека не е детето за машала. Во неговиот Прилеп му извадиле прекар ШАХТА...
Да си ибеш векот, ради тебе трафик на сајтот му направивме :ROFLMAO:
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.127
Поени од реакции
2.765
све е чкљ, освен мкд.мк што е читлив до некаде и има интересни четива. А најбетер е дефинитивно во центар од ефтов.
Абе до пред некое време уредникот Рубин Иваноски на НАРОДЕН ГАЗ го нарекуваше Васко Ефтов (Куртон, Копиле и со разни погрдни зборови), а денеска објавува од него статии „БОМБА НА ВАСКО ЕФТОВ“ или пак „НУКЛЕАРНА БОМБА НА ВАСКО ЕФТОВ“...
 
Член од
14 август 2018
Мислења
4.626
Поени од реакции
10.272
Ајде и јас да пишам мое мислење…
Портал што највеќе ме нервира е СДК на Горан Михајловски(мислам му беше името?!)!
Точно дека има дно-дна портали веќе погоре спомнати, ама реално тие и не се сериозни, ни па некој ги сфаќа сериозно..! Повеќе личат на ФБ профил на нивните шизо “уредници” отколку интернет портал!
Е за разлика од тие заебанции, сдк е озбилен портал финансиран од уса/еу/нџо грантови и објавува лекторирани/рецензирани текстови!
И сега некој ќе се запраша, епа зошто го избра баш тој портал за најглуп?
…и причината е едноставна! Редовната колумна наречена “Сакам да кажам”!
За која попрецизно би било да се нарече “Сакам гомна да јадам”! Да не ја должам, србите имаат една поговорка која најдобро го отсликува тоа! Прича курва о поштење!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom