Нашиот личен идентитет на форумов. Јавен или анонимен?

M

Mario Gómez

Гостин
И јас одбрав јавен идентитет поради тоа што знам дека сакам да знам за сите членови од кај се и што се, па некз знаат тие и за мене. И јас како членот погоре јадам понекогаш со устатата, добро малце повеќе и провоцирам но за ништо немам намера, само сакам малце да се позафркавам. Немам страв од тоа што го сите ми знаат слики , име , локација и мсн. Сакам пријателства со форумџии и верувам ќе ги има во иднина.
 
Б

Бат Елохим

Гостин
Полутаен! ама не затоа што се кријам, туку затоа што имам живот, фамилија (маж, деца). Инвестирам во надежни пријателства. се останато е вишок.
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
Таен. Сеуште немам оставено број на лична карта, и матичен број :pos2:
 

Marionka_z

Omnia mea mecum porto
Член од
16 јануари 2009
Мислења
208
Поени од реакции
29
Веројатно спаѓам во анонимците, ама не затоа што нешто кријам, туку затоа што јас така сакам, поради икс причини. Ако некој сака подобро да ме запознае, има ПП, па ќе размениме подетални податоци. И јас кога со некој сакам би сакала да стапам во контакт, би претпочитала на тој начин.
Искрена сум во постовите, а и кога би имала јавен профил, пак би била истата. Не сметам дека некој е повеќе или помалку искрен, во зависност од тоа дали му се објавени личните податоци или не.
Секој сам одбира и одлучува што ќе објави, а што ќе сокрие.
 
Член од
24 февруари 2009
Мислења
196
Поени од реакции
3
Мислам дека е јавен.Немам што да кријам,не сум направила нешто лошо па да ме оцрнуваат или пак по нешто да ме препознаваат па да бидам анонимна
 
Член од
26 декември 2008
Мислења
70
Поени од реакции
7
на некој начин ме нервира ко че видам имињава на корисниците да се некој од филмој или од кај знам првите зборој шо му текнале... ако вејче се зачленуваш и сакаш да коментираш,да прајш кажисиго идентитето,можи че те изеј некој или че те пријава вполиција хаха
то се вика кукавичлук.. да не ги познај некој дека се тие или сл...:pop:
 
Член од
16 октомври 2009
Мислења
593
Поени од реакции
28
Еве и мојот е јавен освен никот што ми е стаен.Сликата на аватарот што ја имам тоа сум јас,годините исто така се реални,а никот ми овој затоа што сегде го користам тој ник.
Не се срамам или не се чувам во тајност,доколку има некоја собиранка да се организира би отишол.Не е ништо страшно доколку ги изнесам мојте податоци во јавност.
 
Z

ZeroStyle

Гостин
на некој начин ме нервира ко че видам имињава на корисниците да се некој од филмој или од кај знам првите зборој шо му текнале... ако вејче се зачленуваш и сакаш да коментираш,да прајш кажисиго идентитето,можи че те изеј некој или че те пријава вполиција хаха
то се вика кукавичлук.. да не ги познај некој дека се тие или сл...:pop:
Не. Туку тоа се вика памет. А ти го немаш.:toe:
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Анонимен ако некој сака да ме упознае постои пп па после мсн и фејсбук и тако даље
 

tete

серанова
Член од
14 септември 2009
Мислења
124
Поени од реакции
5
Па немам многу откриено за својот идентитет од причина што на интернет не треба да се оставаат своите лични податоци. Но не се кријам и би дошла на собиранки до сега не сум била на ниедна зашто сум нов член и сега чекам собиранка па да одам ако нешто друго немам за завршување тој ден:helou:
 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.507
Поени од реакции
5.818
На форумов би сакала повеќе анонимна да останам од причина што пишувам некои работи што не ги знаат ни луѓето што се околу мене.:toe:
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
2.902
Поени од реакции
1.528
Да личев на Ештон Качер сигурно ќе имав слики на профил, вака вас ве оставам да си имагинирате колку тоа сум јас грдо и одвратно копиле кое глуми дека е ХаЦе. Име/презиме мислам дека немам нигде пишано у вези со информациите имам пишано само дека сум proud capital city boy. И собиранки посетуeм само за да им праам лице на тамо-присутните и да помислат дека сум уствари еден фин, културен момак кој секој петок стануе у бус на госпожите у климакс. :icon_cool
 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Анонимен, ќе не можам да го испразнам сандачето од ПП пратени од моите обожавателките ако се обелодени вистинскиот

П.С Не сум Тоше ниту Драган Мијалковски
 

Kajgana Shop

На врв Bottom