Наше Маало

Член од
11 април 2019
Мислења
14
Поени од реакции
6
Здраво на сите, пред некое време на Наша ТВ, се емитуваше серијата Наше Маало, ме потсети на детството. Па ме интересира дали некој од вас може да ми најде линк, сакам да ја изгледам цела серија повторно. Нигде не можам да ја најдам целата серија, има по некое видео на Youtube, вкупно беа 5 сезони, па ако може да најде некој линк да сподели би му бил благодарен. Поздрав.
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
2.168
Поени од реакции
4.072
Тука имаш неколку епизоди ама веројатно тие истите се и на YT.
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
7.578
Поени од реакции
13.593
jas ziveev kako dete vo Nase Maalo, koga skopje imase maala a ne naselbi,toa se razbira vo vremeto pred zemjotresot,
taa serija ne sum ja gledal.no ako te nezto interesira od prva raka od doziveanoto i zivotot vo Moe Malo moze da pomognam.
 
На врв Bottom