Нашето златно техничко- „Ѓорѓи Наумов”

InsomniA

I can't get no sleep...
Член од
14 јуни 2006
Мислења
39
Поени од реакции
2
Нашето златно техничко училиште „Ѓорѓи Наумов” - Битола

Пишувајте што сакате...Нема лутење :)
 

Pasha

Сомнително Лице
Член од
17 април 2005
Мислења
157
Поени од реакции
2
abe brat zas nikoj ne pishi , ne gleash deka ucilishteno nikoj ne ni go znaj .. :) malku informiraj gi lugjeto...

Код:
www.gorginaumov.edu.mk
...
 

Jakov

Тато
Член од
24 јули 2005
Мислења
2.360
Поени од реакции
58
Insomia imas muabet za skolovo ili ne.AKo imas nesto pisi ako ne da mavame klucot.
Mozes da pisis i pofalbi i zalbi za skoloto, ama pisi gi.
 
T

tino097

Гостин
Ендо време и Ѓуро Салај се викаше, имаше и одлични професори :)
 

InsomniA

I can't get no sleep...
Член од
14 јуни 2006
Мислења
39
Поени од реакции
2
Хаха одлични професори?Да видам да не верувам.Па да училиштето е супер опремено.Али тоа што личи на затвор личи...Би сакал да слушнам некој што знае нешто за професорите во училиштето.Не сите,одредени професори :vozbud: знаете на што мислам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom