Наша TВ

MadA@FakA

Black&White
Член од
4 август 2006
Мислења
1.046
Поени од реакции
104
има го кај насу кочани....
пс. коментаторо на француското првенство е :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud: никој не може вода да му носе !!!!!!!!!!!
ееј.. како ја има?? на кој кабелски оператор си ти ??

пс.. на Астра ја нема..
 

GTFO

Pushing the button
Член од
3 април 2009
Мислења
5.654
Поени од реакции
4.579
Даваат добри емисии и ги гледам Истрагата покажа,Архиви на руска историја ,Megastrucures и Француско Првенство
 
Член од
9 октомври 2008
Мислења
186
Поени од реакции
3
amatersko sraneje kako i site mak tv.a za sodrzina da ne zborime katastrofa nisto nema.
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.172
Поени од реакции
4.132
Наша ТВ.Подобра од Сител и Телма.Полоша од А1/A2 и Канал 5.:toe:
 
Член од
18 март 2007
Мислења
570
Поени од реакции
78
Наша ТВ.Подобра од Сител и Телма.Полоша од А1/A2 и Канал 5.:toe:
Се согласувам, но само во едно нешто не... Наша тв од А2 мене ми е подобра. А инаку е добра телевизијата и ми се допаѓа техниката. За кабелски канал е супер.
 

goodman_91

Бубалица
Член од
2 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
29
Е како викаат НАША ТВ - национална и сателитска телевизија, кога оваа ТВ ја нема на сателит?
 

clark.kent

A.K.A. Superman
Член од
8 мај 2009
Мислења
43
Поени од реакции
0
Се согласувам, но само во едно нешто не... Наша тв од А2 мене ми е подобра. А инаку е добра телевизијата и ми се допаѓа техниката. За кабелски канал е супер.
Полоша од Канал 5 и Канал 5 плус и од А1 и од А2... Подобра од сите други!
 
Член од
14 јануари 2009
Мислења
359
Поени од реакции
21
Добра програмска шема си имаат луѓево.
Star Trek Voyager никогаш не го пропуштам. Го даваат Понеделник-Среда-Петок во 19:30.

 
Член од
9 октомври 2008
Мислења
186
Поени од реакции
3
Amatersko sraneje kako i site mak tv.a za sodrzina da ne zborime katastrofa nisto nema.abe koja tehika vie voopsto ne znete so e tehika i tv i kako treba da bide tv .vi se molam. pak ke povtotam.za nigde se.Amatersko sraneje kako i site mak tv.a za sodrzina da ne zborime katastrofa nisto nema.
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
amatersko sraneje kako i site mak tv.a za sodrzina da ne zborime katastrofa nisto nema.
Amatersko sraneje kako i site mak tv.a za sodrzina da ne zborime katastrofa nisto nema.abe koja tehika vie voopsto ne znete so e tehika i tv i kako treba da bide tv .vi se molam. pak ke povtotam.za nigde se.Amatersko sraneje kako i site mak tv.a za sodrzina da ne zborime katastrofa nisto nema.
5 дена поминаа само и ти истото го кажа. :tapp:


Него ОК се онака. Имаат желба за повеќе а колку успеат тоа не се знае. Им пожелувам секако подобрување зашто нема никакво добро во лошиот квалитет на нашите канали.
 
М

Мрак

Гостин
често гледам.има убави емисии:пулс,мокош,јади бурек..итн..:helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom