Нашата нова андроид игра! -Milapp

Член од
27 јули 2014
Мислења
7
Поени од реакции
7
Здраво, можеби се сеќавате на нашата прва игра која ја објавивме пред неколку месеци. Сега по вашите критики успеавме барем дел од нив да ги поправиме во оваа нова игра. Доколку некој сака да се забавува на својот телефон (засега само Андроид) можете да ја слевнете наша бесплатна игра, доколку не сте заинтересирани се изинуваме што ве вознемиривме. Се надеваме на позитивни и негативни коментари кои ќе ни помогнат за натамошните наши проекти. Ви благодариме!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Milapp.Dominus
 

Attachments

  • 39,7 KB Прегледи: 59
  • 36,5 KB Прегледи: 60

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
11.060
Поени од реакции
16.399
Заразна, едноставна, тешкичка како и повеќето игри за телефон. Ми се допаѓа.
Единствено музиката ми е тапа. Sorry до тој што ја „компонирал“.
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
10.731
Поени од реакции
8.601
Честитки пред се и само напред. Делам мислење со Анон за музиката, нареден пат барајте ме :icon_mrgr:
 
Член од
31 јануари 2014
Мислења
5.169
Поени од реакции
2.266
Убава графика, добар концепт. Дали има можност да се смени тоа позади ракетата, некако чудно изгледа како опаш.
 
На врв Bottom