Научно фантастична пуцачина со кампања?

Стев

Word Bearer of the New World Chaos
Член од
19 декември 2019
Мислења
1.447
Поени од реакции
1.601
Prey 2 не е излезена. Не ни постои више како концепт. Клајв баркер/константин се хорор/класична фатастаки
Prey (оригналот) е научна фантастика, како и хорор ри-бутот од бетесда(2017)......ама не ги препорачувам во опште...
 

Vlatko_Gjorce

Ѓубре
Член од
17 април 2009
Мислења
2.422
Поени од реакции
2.119
Ја забрајв Bulletstorm мислам дека не е спомната...(y)
 
На врв Bottom