Натпревар #88 Тема: „Предмети“ - гласовање

Дискусија во форумот 'Фото натпревари и игри' започната од Let 3, 11 септември 2017.

?

Гласам за:

 1. Anco

 2. bijons

 3. Let 3

 4. Saladin

 5. Sungerot Bob

 6. коцка

 7. Петра П.

Резултатите може да се погледнат само после гласање.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Let 3

  Let 3 The Nipple Erector

  Член од:
  13 јули 2008
  Мислења:
  30.559
  Допаѓања:
  30.926
  ПРИЈАВЕНИ фотографии
  Гласање до в недела после капење
   
 2. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  30.283
  Допаѓања:
  35.719
  Мојот глас оди кај @Петра П..................., добар кадар, добри бои, а и самата слика си има некоја топлина:)
   
 3. bijons

  bijons Lady in red

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  1.416
  Допаѓања:
  1.341
  ...мојот глас оди кај @Saladin, ептен ја долови староста на картите од играње!
   
 4. Let 3

  Let 3 The Nipple Erector

  Член од:
  13 јули 2008
  Мислења:
  30.559
  Допаѓања:
  30.926
  @Saladin , постави следна тема
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: