Натпревар #85 Тема: „Портрет“ - гласање

Дискусија во форумот 'Фото натпревари и игри' започната од Let 3, 17 јули 2017 во 00:17.

?

Гласам за:

 1. bijons

 2. Jas.

 3. Let 3

 4. Saladin

Резултатите може да се погледнат само после гласање.
 1. Let 3

  Let 3 The Nipple Erector

  Член од:
  13 јули 2008
  Мислења:
  29.332
  Допаѓања:
  30.286
  Пријавувањето заврши, ОВДЕ се фотографиите за кој се гласа
   
 2. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  29.049
  Допаѓања:
  35.475
  Мојот глас оди кај @Let 3. Поразлично од останатите, а и поинтересно:D
   
  На Jas. му/ѝ се допаѓа ова.
 3. shutrak

  shutrak opsenar

  Член од:
  3 јуни 2011
  Мислења:
  17.049
  Допаѓања:
  11.964
  ,,,glasot odi za @bijons dosta mi e od nam,rshteni lica,,,,
   
  На bijons му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: