Натпревар #85 Тема: „Портрет“ - гласање

Дискусија во форумот 'Фото натпревари и игри' започната од Let 3, 17 јули 2017.

?

Гласам за:

 1. bijons

 2. Jas.

 3. Let 3

 4. Saladin

Резултатите може да се погледнат само после гласање.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Let 3

  Let 3 The Nipple Erector

  Член од:
  13 јули 2008
  Мислења:
  30.918
  Допаѓања:
  31.163
  Пријавувањето заврши, ОВДЕ се фотографиите за кој се гласа
   
 2. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  31.229
  Допаѓања:
  36.144
  Мојот глас оди кај @Let 3. Поразлично од останатите, а и поинтересно:D
   
  На Jas. му/ѝ се допаѓа ова.
 3. shutrak

  shutrak opsenar

  Член од:
  3 јуни 2011
  Мислења:
  17.854
  Допаѓања:
  12.215
  ,,,glasot odi za @bijons dosta mi e od nam,rshteni lica,,,,
   
  На bijons му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Let 3

  Let 3 The Nipple Erector

  Член од:
  13 јули 2008
  Мислења:
  30.918
  Допаѓања:
  31.163
  @Saladin , дете, мојш да поставиш нова тема
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: