Натпревар #71 Тема: Живот на снег

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.125
Поени од реакции
1.872
Темата на овој натпревар е „Живот на снег“. Фотографиите треба да го отсликуваат секојдневието на луѓето за време на овие ладни и снежни денови. Имајќи во предвид дека и животните си имаат свои маки при вакви време, би биле прифатливи и слики од животни и нивното секојдневие.
_DSC0005.jpg
П.С. Не можев да измислам подобар наслов за темава.
 
Последно уредено:

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.911
Поени од реакции
31.226
Поради проблеми со кајгана галерија, за овој натпревар пријавувајте ги фотографиите директно овде во пост, за потаму ќе видиме
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom