Насилства во Македонија

Член од
10 септември 2016
Мислења
8.884
Поени од реакции
17.490
ke prosetas ke vidis bel svet.
Еве од овие 4 месеца "шетање"(читај рмбање) можам да кажам дека сите стереотипи кои им се препишани на народите се вистински.
 

Zoran MKD

Мијак на квадрат.
Член од
11 септември 2010
Мислења
2.021
Поени од реакции
1.019
Еве од овие 4 месеца "шетање"(читај рмбање) можам да кажам дека сите стереотипи кои им се препишани на народите се вистински.
se soglasuvam so tebe.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.884
Поени од реакции
17.490
Дали се намалени меѓуетничките инциденти кај средношколците во Скопје или пак не се пишува за тоа?
Во последно време не сум видел да имало некој инцидент.
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Дали се намалени меѓуетничките инциденти кај средношколците во Скопје или пак не се пишува за тоа?
Во последно време не сум видел да имало некој инцидент.
Ima ama ne se pisuva
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.884
Поени од реакции
17.490
Ima ama ne se pisuva
Шо знам јас не сум приметил.Далеку од тоа дека е тоа поради сакам да ја пофалам оваа влада за тоа ама лично јас не сум прочитал.А можно е и тоа како што велиш да не се пишува намерно.
 

Zoran MKD

Мијак на квадрат.
Член од
11 септември 2010
Мислења
2.021
Поени од реакции
1.019
bitno ima akcija,
 
Член од
18 јули 2018
Мислења
1.068
Поени од реакции
4.260

До кога ќе ги прават срањава децава... И родители и цело општество забегано.
 

пунтер

betfair trader
Член од
21 март 2011
Мислења
4.913
Поени од реакции
7.831

До кога ќе ги прават срањава децава... И родители и цело општество забегано.
додека има лубрикант, кога ќе се соса може ќе се смени нешто, сега са сега мачкајте се немате гајле, полесно се прима

edit:Напаѓачот бил фатен од граѓани и другари на ранетиот, па ѝ бил предаден на полициска патрола.

браво, му убиле другар а овие го фатиле и го предале на полицијата, :yid::yid::yid:
 
Последно уредено:
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.564
Поени од реакции
38.686
додека има лубрикант, кога ќе се соса може ќе се смени нешто, сега са сега мачкајте се немате гајле, полесно се прима

edit:Напаѓачот бил фатен од граѓани и другари на ранетиот, па ѝ бил предаден на полициска патрола.

браво, му убиле другар а овие го фатиле и го предале на полицијата, :yid::yid::yid:
Да бе, обично полицаец имаш нон стоп до тебе у џеб го носиш.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
браво, му убиле другар а овие го фатиле и го предале на полицијата, :yid::yid::yid:
Знаеш дека во Македонија затвор се оди и за убиство во самоодбрана, не па реваншизам?
 

пунтер

betfair trader
Член од
21 март 2011
Мислења
4.913
Поени од реакции
7.831
Да бе, обично полицаец имаш нон стоп до тебе у џеб го носиш.
јас таму не бев,не можам да тврдам али така прочитав, колку е точно не знам.
Автоматски споено мислење:

Знаеш дека во Македонија затвор се оди и за убиство во самоодбрана, не па реваншизам?
без разлика за што се оди во затвор во Македонија или во Шведска, ... не сакам да судам, може све е индивидуално, али јас си тргнувам од мене, јас со мојот темперамент кога ќе се исклучам едноставно не мислам што ќе биде после, едноставно не ме интересира, јас го решавам на моментот, после, ебаниот ебан, тепаниот тепан.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom