Направив Нова Игра на Google Play, пробајте ја!

Дали ви се допаѓа?


  • Вкупно гласачи
    21

The Wild Boy

љепотан
Член од
26 декември 2017
Мислења
1.549
Поени од реакции
931
Фала ти за забелешките. Бидејќи сум во МК не можам да ставам цена на апликацијата и виртуелни пари. Ќе има за ден два нов update на играва каде се поправени некои багови. Него ти кажи ми кои багови ги сретна? Ако се оние додека симнуваш сезони тогаш тие ќе бидат средени со следниот update. Не те разбирам што сакаш да кажеш што викаш направи го гребењето полесно да може само со мрдање на прст да се открива, а не само со клик. Па така работи со мрдање на прст.[DOUBLEPOST=1530964005][/DOUBLEPOST]
Јас сум студент на ФИНКИ и таму се учи Андроид. Треба да знаеш програмирање, ја правев 2 месеци.
Баговите беа со сезони, и во врска со вчитување. Иначе супер е се друго. А за тоа со гребење мислев да биде нешто у Swipe стил каде што ќе може непрекинато да се мрда-се дури не се изгребе целата слика,наместо у touch/scratch стил.
 
Член од
3 мај 2014
Мислења
877
Поени од реакции
2.695
Издржани критики се здрава работа, имаш тука добри забелешки, прифати ги, запамти и поправи ги.
За почеток е добро.
 

GreenRoot

^Зелен^
Член од
20 јули 2011
Мислења
2.551
Поени од реакции
2.122
ајде

ајде македонче гласај мизерија!
Увек пoштувaм кoгa некoј ќе се пoтруди дa нaпрaви нештo, дaли генеричкo и oригинaлнo не е битнo. Амa пaк ич не пoштувaм вaквo реплицирaње нa критики.

Sent from my LG-H830 using Tapatalk
 
Член од
8 јануари 2015
Мислења
39
Поени од реакции
9
Увек пoштувaм кoгa некoј ќе се пoтруди дa нaпрaви нештo, дaли генеричкo и oригинaлнo не е битнo. Амa пaк ич не пoштувaм вaквo реплицирaње нa критики.

Sent from my LG-H830 using Tapatalk
Јас на тоа не гледам критика, туку навреда
-Лоша
-Ужасна
-Мизерија
Не треба да стои во ниту една анкета
има друг избор за овие зборови.
 
L

Löwe

Гостин
Јас на тоа не гледам критика, туку навреда
-Лоша
-Ужасна
-Мизерија
Не треба да стои во ниту една анкета
има друг избор за овие зборови.
Па што не стави од 1 до 5 или до 10 како на imdb.
 

GreenRoot

^Зелен^
Член од
20 јули 2011
Мислења
2.551
Поени од реакции
2.122
Јас на тоа не гледам критика, туку навреда
-Лоша
-Ужасна
-Мизерија
Не треба да стои во ниту една анкета
има друг избор за овие зборови.
И нaвредa дa е, кaкo креaтoр не смееш дa oдгoвoриш тaкa.

Зaмисли нa Мaјкрoсoфт им пишеш fuck windows 10, и тие дa ти врaтaт fuck you. Ме сфaјќaш нели?

Sent from my LG-H830 using Tapatalk
 
Член од
8 јануари 2015
Мислења
39
Поени од реакции
9
И нaвредa дa е, кaкo креaтoр не смееш дa oдгoвoриш тaкa.

Зaмисли нa Мaјкрoсoфт им пишеш fuck windows 10, и тие дa ти врaтaт fuck you. Ме сфaјќaш нели?

Sent from my LG-H830 using Tapatalk
Не разговарам веќе за анкетата, кажав што мислам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom