Напалени сте.. На јавно место. Што потоа??

Како се снаоѓате?

  • Одма наоѓам начин да се испразнам

    Гласови: 9 28,1%
  • Чекам да помине и после дома уживам

    Гласови: 14 43,8%
  • Не ми се случило

    Гласови: 9 28,1%

  • Вкупно гласачи
    32
Член од
16 јануари 2021
Мислења
377
Поени од реакции
1.104
Не ни помислувате на такво нешто. Но одеднаш почнува да ви врие крвта и се поише и поише сте напалени.. Дали сте на гости сте виделе нешто на телефон случајно, дали на плажа поминала јака девојка/згоден дечко.. Што правите?? Чекате да се смири ситуација или се препуштате одма наоѓате начин..? Можете и нешто да раскажете што ви се има случено.. Ќе почнам прв јас од денес, на плажа бев и нормално купачи коа носам не носам боксерки одоздола или гаќи и сеа имаше една женска облечена по фустанче и коа се соблече ни најмалку не очекував дека ќе е толку згодна и малиот Трпе рипна и ја не влегов у вода можда едно 10 минути седев со пешкирот на мене како мисир на ова топло.. Раскажете нешто и вие, што правите и како се снаоѓате у такви ситуации
 
Член од
16 јануари 2021
Мислења
377
Поени од реакции
1.104

madrock

Bogey
Член од
23 април 2014
Мислења
590
Поени од реакции
1.926
До тој степен не ми се случило како опцијата А во анкетата :D
 
Член од
14 декември 2021
Мислења
541
Поени од реакции
1.846
Затуцани сме ние брат за вакви работи. Инаку сметам дека треба луѓево да бидат што повеќе опуштени и да уживаат што повеќе можат.
 
Член од
26 јули 2021
Мислења
46
Поени од реакции
133
Затуцани сме ние брат за вакви работи. Инаку сметам дека треба луѓево да бидат што повеќе опуштени и да уживаат што повеќе можат.
Апсолутно се согласувам. Ако има барем минимална шанса да се подсокриеш ако си сам/подсокриете ако сте пар зашто да не. Малку возбуда и тензија не би штетела.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.138
Поени од реакции
28.891
Член од
6 септември 2022
Мислења
12
Поени од реакции
24
Mene mi se deshavashe na chas u osnovno i sredno da mi se kreva kurot. Onaka od nishto bukvalno.... i se molev na Gospod Bog da ne me dignat na tabla vo toj moment.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom