Наместо во град одете навечер во Зоолошка, за само 50 евра!

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Леле што ќе правам сеа, кај ќе им најдам 3000 денари, зашто МОРАМ да идам. Ова не е направено за тие што сакаат да се прават фаци и што имаат повеќе пари, зашто нормално во зоолошка не се иде навечер нели, туку е за СИТЕ луѓе и мораме да идеме, зашто ни следува тоа! Леле!
 
Член од
10 јануари 2011
Мислења
1.658
Поени од реакции
3.322
Леле што ќе правам сеа, кај ќе им најдам 3000 денари, зашто МОРАМ да идам. Ова не е направено за тие што сакаат да се прават фаци и што имаат повеќе пари, зашто нормално во зоолошка не се иде навечер нели, туку е за СИТЕ луѓе и мораме да идеме, зашто ни следува тоа! Леле!
Тие што неможат нека не идат можат ете дење да идат само да знаете многу пропуштате :( ноќта има посебен шмек вреди за парите во секој случај...како и да е ќе ги потрошите за глупости...
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.185
Поени од реакции
14.456
Јас бев многу е добро направено идете ноќе обавезно нема да зажалите најдобро потрошени 50 евра (y) како само се движат животните у ноќни услови...
Тие што неможат нека не идат можат ете дење да идат само да знаете многу пропуштате :( ноќта има посебен шмек вреди за парите во секој случај...како и да е ќе ги потрошите за глупости...

 
Член од
10 јануари 2011
Мислења
1.658
Поени од реакции
3.322
Стварно е јако а парите и така се за трошење а ги имаш а ги немаш со 50 евра ништо не правиш и така ќе ги фрлите за некоја цура што нема да ви даде или пак за некој мобилен телефон :pipi:
 
S

stefi

Гостин
Стварно е јако а парите и така се за трошење а ги имаш а ги немаш со 50 евра ништо не правиш и така ќе ги фрлите за некоја цура што нема да ви даде или пак за некој мобилен телефон :pipi:
ДОЈ ДА ВИДИШ КАКО ЌЕ ТИ ДААМ ЗА 50 ЕВРА!!!
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
ooooooooo Sevishen
tamu denje nema shto da praish, ne pa nokje:pos:
ke ti dozvolat li da go dupish majmunot navecher za 50 evra....?!
Idi be, me iznasmea, kaj go najde kutar Koko da go toarash, toj edvaj od depresija fgo izlecija u Holandija sea baras i da go rebras kutriot. Ostaj go na raat. Navrti i se na direktorkata. :pos::pos::pos:
--- надополнето: 2 октомври 2012 во 21:52 ---
ДОЈ ДА ВИДИШ КАКО ЌЕ ТИ ДААМ ЗА 50 ЕВРА!!!
Ja nemam pees evra, da mi daes mene na prijatelsko-kajganska konekcija :pos::pos::pos::pos:
 
Член од
10 јануари 2011
Мислења
1.658
Поени од реакции
3.322
А неможе ти више си бил дал 50фче за кај мајмуните
Таман се израдував ќе потрошам пари за нешто што ќе ми направи мерак ти сеа ме разочара...многу несериозни луѓе на форумов :unsure:
Ај ако си добра еве и 100-че ќе ти дадам...
 

Lux

Inglourious
Член од
25 октомври 2010
Мислења
1.189
Поени од реакции
888
За 50е овде во прилеп има сите околу мене да ги опијанам ко животни, салам се бе овие?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom