Наместо во град одете навечер во Зоолошка, за само 50 евра!

Член од
12 декември 2010
Мислења
9.849
Поени од реакции
10.443
А зошто да дадам 3000 денари за вечерна прошетка во Зоолошка, во темници (без оглед на тоа што има осветлување), кога веројатно повеќето животни спијат, кога можам да дадам 100 денари и преку ден како човек да разгледам што има?
зашто секое зашто си има свое зашто, што го ебеш зашто :LOL:
стварно незнам што си замислуваат овие ... да не утнале една нула :cautious: зашто у просек со 300ден ние искачаме у град! али чест на исклучоците, на оние кои татковците им биле поснаодливи од нашите (y)
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.257
Поени од реакции
3.607
Што би рекол Кили

ма немој да ме јебешшшшшшшшшшш !!!!!!!
 

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
3.004
Член од
6 ноември 2008
Мислења
1.115
Поени од реакции
1.369
За 3 бона ќе ја прошетам нашава зоолошка тако звана Скопје.

Ќе се позамарам со шимпанзата и воловите на вратите, ќе сте степам со некој алфа мажјак со сепаре, ќе ми глумат пички напудрени кобили и ќе ебам некоја нашминкана крава, овца, кокошка или коза.
 

Hiperaktiv

Султан :P
Член од
16 февруари 2012
Мислења
1.590
Поени од реакции
923
За 50 евра од marick би купил еден пар розели да ми свират 25 години,а не да да ме плукне камила ко шо ме плукна последнито пат пред 3 години...или лама беше незнам...ама од тенко црево течност дури повлече.Бљак
 
S

stefi

Гостин
за 50 евриќи ќе јадам леб пола година бе, овие нормални ли се...
 
Член од
10 јануари 2011
Мислења
1.658
Поени од реакции
3.322
Јас бев многу е добро направено идете ноќе обавезно нема да зажалите најдобро потрошени 50 евра (y) како само се движат животните у ноќни услови...
 
S

stefi

Гостин
Ајдеееее кај се сеа Анима Мунди за малтретажа на животинките шо не ги оставаат да спијат!
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
ги остаил паметот овие изгледа :tapp:
ама директорка..........шта да ти причам.....
 
Член од
10 јануари 2011
Мислења
1.658
Поени од реакции
3.322
А зошто да дадам 3000 денари за вечерна прошетка во Зоолошка, во темници (без оглед на тоа што има осветлување), кога веројатно повеќето животни спијат, кога можам да дадам 100 денари и преку ден како човек да разгледам што има?
wow :eek:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom