Надворешен или внатрешен "изглед"?

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Денеска бев на бербер за да се бричам и се стрижеше едно дете од помалине полски села во околината што се на селово мое.
Додека го чекав имам табиет да си помајтапам со берберот и го чепкам за темава дали би одбрал внатрешна или надворешна убавина кај жена.
Бербер, како и секој одма политичка одговара како демек битна е само на првиот поглед надворешната убавини, па после се' се сведува на внатрешна убавина и дека по 20 и 30 години сите ќе бидиме со стомаци провиснати и цицки пропаднати па нема да ни биди бог знае колку битна таа надворешна убавина.
И добро сега уште малку јас го конфортирам нешто за да врти часот и го прашуваме дечково кој машала беше околу 30 години што мисли тој на темава и дали би одбрал внатрешна или надворешна убавина кај жена.
Му се испули на берберот, ми се испули мене како да сме малку неточни и гласно кажа.
БРАТ ВНАТРЕШНА, НАДВОРЕШНА ЈА ЧЕ ЈА ПРОБУША И ИСТИША.

И со берберот на крајот заклучивме тоа е вистинскиот одговор што треба да го каже секој еден маж кој не е член на ЛТБГ популацијата и филозофската дебата беше прекината.
 

aleksandarreal

Sport fanatic
Член од
15 мај 2009
Мислења
905
Поени од реакции
276
Ама природна плавуша ли си? Ако си од оние фарбаните, не важи тоа за тебе.

Викаш ќе ми се преполне? Нека пратат слика прво, од тело(читај газе) и фаца, па после неколку месеци муабет по пп, од кога ќе ја дознаам нивната внатрешна убавина, ќе имаме дејт! ;) Ако проценам дека вредат да дејтуваат со мене :pipi:
E zatoa sum da ja legaliziraat prostitucijata u ova pusto osmanlisko drzavice, pa da vidime dali ke ti se puni sandaceto, i dali ke gnjavis po 5 meseci za eden dejt... Ne deka iam nekoj kompleks tuku sku*ceno mi e od vakvo zensko ponasanje...
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
E zatoa sum da ja legaliziraat prostitucijata u ova pusto osmanlisko drzavice, pa da vidime dali ke ti se puni sandaceto, i dali ke gnjavis po 5 meseci za eden dejt... Ne deka iam nekoj kompleks tuku sku*ceno mi e od vakvo zensko ponasanje...
Човеку се заебавам. Мислиш дојдено ми е на мене да барам ликови од тука за дејтање, па и внатрешна убавина да му проценувам по пораки. :pos:
Бреј што сте сите сериозни. Ви го пробувам умот колку ви е. Ама не ќе да ви е многу. :P

Ако сакам да си најдам некој за дејтање, сигурно на јавен форум нема да го барам, алоооо пријател. Не сум ни очајна, ни мутава, нити пак грда да не можам да си најдам некој у реал лајф.
Чул некој од вас за сарказам? :facepalm:
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
И двете карактеристики се многу важни... што ако една личност е преубава, а е многу лоша, без карактер и може да ти наштети...., но што ако една личност е предобра, а не е убава, со што нема да те привлече....., затоа и двете карактеристики се важни :)
 
Член од
19 јуни 2012
Мислења
404
Поени од реакции
417
Џабе и е убавина со 3кг шминка ако тиквата и е празна. :icon_mrgr:
Сум сретнал и убави ама култура еднаква на нула и глупа не знае два реда муабет да направи.
Поарно скромна паметна женска со природен изглед и без фарбана коса.
Женска која знае да сака и да има срце без грам шминка да се шета отколку некоја манекенка која ја поминал пола град и да треба да ја чувам од комшијата. :LOL:
И после се чудите што се разведуваат епа така е кога внатрешно не се запознале. :свиркам:
Браво (y) исто мислење делиме :)
 

%naked%

born to be wild
Член од
28 мај 2013
Мислења
550
Поени од реакции
1.480
тај "надворешнио изглед" ка ме има заебано...:(:(.еднч направих грешка вторпат јок:)

Од искуство ви советувам :
правејте си мабетче со секакви,оти мабето мабет носе и нема да може баш да те фарбе длго време па сами ќе си направете есапчето дали вреде со него (неа) да се биде за кратка врска или за нешто посериозно.

а за една вечер чепкане дефинитивно надворешен изглед:)
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.801
Поени од реакции
3.053
БРАТ ВНАТРЕШНА, НАДВОРЕШНА ЈА ЧЕ ЈА ПРОБУША И ИСТИША.

И со берберот на крајот заклучивме тоа е вистинскиот одговор што треба да го каже секој еден маж кој не е член на ЛТБГ популацијата и филозофската дебата беше прекината.

Исто и јас така се согласувам, иако појма немам што значи тоа, верувам дека тоа е вистинскиот одговор на ова прашање.
 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Исто и јас така се согласувам, иако појма немам што значи тоа, верувам дека тоа е вистинскиот одговор на ова прашање.
Ова ти е нешто како 42ка во некоја рурална форма од друг животински вид.
 
Член од
27 септември 2013
Мислења
199
Поени од реакции
162
Карактер..многу нормално.
Али да има и некој црти шо ќе личи на човек...да не е ептен..дебел...и ружен..:rolleyes:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom