Награда од Арс Ламина

Член од
11 јули 2017
Мислења
6
Поени од реакции
3
На Арс Ламина по меил им пишав неколку забелешки за збирките по физика, и како одговор велат дека биле ненамерни и ќе ги поправеле во наредното издание (што е сосема ОК). Ама дополнително велат да сум ги прашал моите дали да сум им пишел адреса за соодветно да ми се заблагодарат. Ако имате искуство, дали е тоа нешто како писмо или па книга?
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.105
Поени од реакции
31.762
Ако ти пратат Арс Ламина книга, се кладам дека ќе фатат урагани и торнада по Скопјево пак.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom