Навивачки групи на подрачјето на бивша СФРЈ

Дискусија во форумот 'Навивачки групи' започната од RedStarFan, 30 мај 2012.

 1. ultras1988

  ultras1988 Идеалисти

  Член од:
  6 февруари 2014
  Мислења:
  1.935
  Допаѓања:
  3.063
 2. ultras1988

  ultras1988 Идеалисти

  Член од:
  6 февруари 2014
  Мислења:
  1.935
  Допаѓања:
  3.063
 3. ultras1988

  ultras1988 Идеалисти

  Член од:
  6 февруари 2014
  Мислења:
  1.935
  Допаѓања:
  3.063
  [​IMG]
   
  На AAbrat му/ѝ се допаѓа ова.
 4. ultras1988

  ultras1988 Идеалисти

  Член од:
  6 февруари 2014
  Мислења:
  1.935
  Допаѓања:
  3.063
   
  На Beric Dondarrion му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Кико Д.

  Кико Д. ULTRAS - way of life

  Член од:
  26 јануари 2010
  Мислења:
  10.744
  Допаѓања:
  8.332
   
  На dobramuzika и k0k014 им се допаѓа ова.

Сподели преку: