Навивачки групи на подрачјето на бивша СФРЈ

Дискусија во форумот 'Навивачки групи' започната од RedStarFan, 30 мај 2012.

 1. ultras1988

  ultras1988 Удар

  Член од:
  6 февруари 2014
  Мислења:
  2.084
  Допаѓања:
  3.339
 2. ultras1988

  ultras1988 Удар

  Член од:
  6 февруари 2014
  Мислења:
  2.084
  Допаѓања:
  3.339
 3. ultras1988

  ultras1988 Удар

  Член од:
  6 февруари 2014
  Мислења:
  2.084
  Допаѓања:
  3.339
  [​IMG]
   
  На AAbrat му/ѝ се допаѓа ова.
 4. ultras1988

  ultras1988 Удар

  Член од:
  6 февруари 2014
  Мислења:
  2.084
  Допаѓања:
  3.339
   
  На dobramuzika и Beric Dondarrion им се допаѓа ова.
 5. Кико Д.

  Кико Д. ULTRAS - way of life

  Член од:
  26 јануари 2010
  Мислења:
  10.773
  Допаѓања:
  8.354
   
  На dobramuzika и k0k014 им се допаѓа ова.
 6. JimmyFloydBottleBank

  JimmyFloydBottleBank Миле воли чисто и ја исто!

  Член од:
  29 ноември 2010
  Мислења:
  5.974
  Допаѓања:
  7.283

  Борац пак у прва лига, добро издание на новата трбина од оваа сезона на Леширани. Мене појше ми беа симпатични коа си беа на исток.
   
  На ultras1988 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. ultras1988

  ultras1988 Удар

  Член од:
  6 февруари 2014
  Мислења:
  2.084
  Допаѓања:
  3.339
  За сите оние кои се длабоко влезени во навивањето и се поврзано со него, еве едно одлично интервју кое е вредно да се погледне.
  Какво треба да е навивањето, што е прав патриотизам, каков живот треба да се живее и.т.н.

  п.с. За оние кои не се запознаети, на интревјуто е воџата на Варвари.
   
  На Creating. и k0k014 им се допаѓа ова.
 8. Carlitob

  Carlitob

  Член од:
  25 октомври 2012
  Мислења:
  522
  Допаѓања:
  352
  Сега па серија ранувања на лидерите од кај Делије,секоја година по 6 месеци по една навивачка група,убиваат или рануваат некој од лидерите,од Фирма,Делије,Гробари сите од најистакнатите воџи до гуша умешани во криминал,под заштита се од некој,па кога не слушаат следува ова,или пак се одмаздува ривалската криминална група...
   
 9. pixa

  pixa

  Член од:
  19 септември 2009
  Мислења:
  2.833
  Допаѓања:
  1.774
   
  На КУ_воли_Звезду му/ѝ се допаѓа ова.
 10. RaZ-R

  RaZ-R Артилерец

  Член од:
  8 ноември 2009
  Мислења:
  3.089
  Допаѓања:
  1.795
 11. ultras1988

  ultras1988 Удар

  Член од:
  6 февруари 2014
  Мислења:
  2.084
  Допаѓања:
  3.339
 12. ultras1988

  ultras1988 Удар

  Член од:
  6 февруари 2014
  Мислења:
  2.084
  Допаѓања:
  3.339
 13. ultras1988

  ultras1988 Удар

  Член од:
  6 февруари 2014
  Мислења:
  2.084
  Допаѓања:
  3.339
 14. pixa

  pixa

  Член од:
  19 септември 2009
  Мислења:
  2.833
  Допаѓања:
  1.774
   
  На КУ_воли_Звезду му/ѝ се допаѓа ова.
 15. КУ_воли_Звезду

  КУ_воли_Звезду

  Член од:
  11 ноември 2009
  Мислења:
  1.201
  Допаѓања:
  533

Сподели преку: