Навивачки групи на подрачјето на бивша СФРЈ

Член од
30 мај 2014
Мислења
257
Поени од реакции
293
Годинава Звезда нема да игра во европа покрај тоа што ја освои шампионската титула која требаше да донесе каков таков мир и спокој на финансиски план... Стигаат закани од фифа дека могуче и да се избаци клубот во 2 лига и разни други претњи поврзани со парите...

 
Член од
30 мај 2014
Мислења
257
Поени од реакции
293
Зар уште се верува на вакви медиуми ? Хед Хантерс не постојат одредено време.. За Гробари што е пишувано пола од тие се у бегство или не смеат да припарат до јужната трибина... Сите наведени од Алкатраз се платеници и фудбалски менаџери на поголем дел од фудбалерите на Партизан. Има и други невистини али не ми се пишува кога ке ми текне дека образложувам статија на телеграф...
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Зар уште се верува на вакви медиуми ? Хед Хантерс не постојат одредено време.. За Гробари што е пишувано пола од тие се у бегство или не смеат да припарат до јужната трибина... Сите наведени од Алкатраз се платеници и фудбалски менаџери на поголем дел од фудбалерите на Партизан. Има и други невистини али не ми се пишува кога ке ми текне дека образложувам статија на телеграф...
остави го момакот,секое сабајле кога ќе стане од спиење прво иде на Курир,на Телеграф и на таквите фушерски сајтови да научи за хулиганите :нинџ:

да ти се плукнам во платените вести,во платените интернет медиуми
 

ultras1988

4600
Член од
6 февруари 2014
Мислења
3.011
Поени од реакции
7.086
Фалат пример Плава Унија и Таурнум Бојс за Дивља Телад и Рајдреси им ги помешале клубовите а фали и Корида оние кои пратат многу српска тифо сцена знаат за каква опасна група бар у Нови Сад станува збор.Тука само можеш да заклучиш колко е озбилен тој што го пишал текстот а да не гледаме други фалинки како пример кој е основач на Забрањени и.т.н.
 
Член од
13 јануари 2014
Мислења
410
Поени од реакции
259

Ref.
Kukavica, nisam znala
da si takva kukavica
sa mnom spavas
druga ti je nesanica
bojis se da priznas to

Kukavica, ti si samo
jedna vise kukavica
mislis da sam
ona ista devojcica
koju laze bilo ko[DOUBLEPOST=1403123571][/DOUBLEPOST]Не сум баш сигурен дека со оваа песна го навредија Дуле Вујошевич,односно повеќе се заебаа самите себеси.:pos:
 
Последно уредено:
Член од
30 мај 2014
Мислења
257
Поени од реакции
293
Не знам колку пратиш али прошлата утакмица дека губеше и све му беше криво ја изнесе цела екипа од теренот и имаше прекин на натпреварот.. Такви се гробље јебига.. Звезда во последниве 10 години има губено 30-40+ од Партизан али НИКОГАШ не го напуштила теренот и не се жалела.

. 10487334_653177081397622_118099522646171506_n.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom