Навивачки групи на подрачјето на бивша СФРЈ

Член од
12 декември 2010
Мислења
4.346
Поени од реакции
3.754
Увек испред свих, дефинитивно најдобрата и најосмислената кореографија на која сум присуствувал. А и воопшто, и песната си иде со кореографијата, „две док дан мења ноћ“ (y)
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Можи некој да ми дај линк или кажи шо се случи со детето од Торцида шо починало? Џандарите го убиле?
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
4.346
Поени од реакции
3.754
Можи некој да ми дај линк или кажи шо се случи со детето од Торцида шо починало? Џандарите го убиле?
Го привеле, не кажале зошто, таму го малтретирале го тепале и задржале 2-3 дена во притвор. Кога се вратило дома од последици од ќотекот умрело. После, наводно дека украл нешто...
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Го привеле, не кажале зошто, таму го малтретирале го тепале и задржале 2-3 дена во притвор. Кога се вратило дома од последици од ќотекот умрело. После, наводно дека украл нешто...
:(
А.С.А.В.
 
Член од
14 април 2010
Мислења
4.680
Поени од реакции
5.958
Увек испред свих, дефинитивно најдобрата и најосмислената кореографија на која сум присуствувал. А и воопшто, и песната си иде со кореографијата, „две док дан мења ноћ“ (y)
Далеку пред сите :D Штета што не сме само барем пола од бројката на делие :)
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
4.346
Поени од реакции
3.754
Далеку пред сите :D Штета што не сме само барем пола од бројката на делие :)
Лесна е вашава некако :P

Интересни ми се овој вид на кореографии, еве уште една од тој стил
 
Член од
14 април 2010
Мислења
4.680
Поени од реакции
5.958
Лесна е вашава некако :P

Интересни ми се овој вид на кореографии, еве уште една од тој стил
Нашата е едноставна али ипак убаво изгледа а и да сакаш нешто пголемо да нарпавиш не можеш ем во тој дел е мал просторот а и малце луѓе сме ние во споредба со Делие.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom