Навивачки групи во Македонија!

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
8.819
Поени од реакции
7.110
Bravo za akcijata na komiti i zemeniot trofej samo ne znam oti cekavte tolku vreme da objavite ko bil prethodno zemen nejse vasa rabota tuku kazete Nedela kaj ke odite Strumica na barazot ili Bitola so FA da se vidime ispostovame


Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Член од
22 февруари 2022
Мислења
291
Поени од реакции
1.565
Bravo za akcijata na komiti i zemeniot trofej samo ne znam oti cekavte tolku vreme da objavite ko bil prethodno zemen nejse vasa rabota tuku kazete Nedela kaj ke odite Strumica na barazot ili Bitola so FA da se vidime ispostovame


Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
Здравје на Градиште во Август .
До тогаш се најдобро , и истото прашање важи до тебе за Недела , во Струмица или вака како ЛокалПатриот во Бт на Пелситер - Мзт ?
 
Член од
26 март 2022
Мислења
477
Поени од реакции
4.201
Bravo za akcijata na komiti i zemeniot trofej samo ne znam oti cekavte tolku vreme da objavite ko bil prethodno zemen nejse vasa rabota tuku kazete Nedela kaj ke odite Strumica na barazot ili Bitola so FA da se vidime ispostovame



Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
Се заситивме од доминирање над вас во секое поле така да оваа недела одлучивме да ја поминеме во националниот парк Пелистер чисто информативно да не си ја трошите нафтата до ново поскапување дојде
 
Член од
22 февруари 2022
Мислења
291
Поени од реакции
1.565
Се заситивме од доминирање над вас во секое поле така да оваа недела одлучивме да ја поминеме во националниот парк Пелистер чисто информативно да не си ја трошите нафтата до ново поскапување дојде
Незнам зашто бараат "нова прилика" за да не "испоштуваат" кога имаа прилика 2 пати во Бт и 1 во братско Кавадарци , ние во СК 2 пати ги испоштувавме колку толку , Гоки ако ништо др јадеше едно столче и после мафташе 5 мин со рацете демек ајде дојдете.....тоа е
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
8.819
Поени од реакции
7.110
Здравје на Градиште во Август .
До тогаш се најдобро , и истото прашање важи до тебе за Недела , во Струмица или вака како ЛокалПатриот во Бт на Пелситер - Мзт ?
Оправдано отсутен и на двата натпревари инаку ќе одев Струмица поважен е тој натпревар на браќата од колку нашиот има време за нас во playoff
Па се гледаме низ Охрид, Струга па и Крани

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Член од
27 ноември 2021
Мислења
345
Поени од реакции
1.914
Мислам дека вакви објави не се долични за било кој официален профил на одредена група.
Кој си па ти да кажуваш мислење,
полициски шпиун еден.
 
Член од
11 декември 2013
Мислења
1.403
Поени од реакции
3.292
Не ми е јасно како некои клубови и навивачи се собираат да навиваат само за бараж или куп финале. Вчера Дивизија Ханриево после толку години на гратски, утре некои си ултраси на Вошка се најавуваат.
 
Член од
22 февруари 2022
Мислења
291
Поени од реакции
1.565
Не ми е јасно како некои клубови и навивачи се собираат да навиваат само за бараж или куп финале. Вчера Дивизија Ханриево после толку години на гратски, утре некои си ултраси на Вошка се најавуваат.
И оп , следна сезона глеаш ултрас воШка слават 58 години постоење хахахаха.
Шала на страна , утрешната утакмица ке биде интересна Тиквеш - воШка , а и кошарка исто така Пелистер - МЗТ .
Што се однесува до ѓорчевци одамна се само симпатизери и љубители на дерби утакмици ништо друго.
 
Член од
7 март 2022
Мислења
120
Поени од реакции
604
Не ми е јасно како некои клубови и навивачи се собираат да навиваат само за бараж или куп финале. Вчера Дивизија Ханриево после толку години на гратски, утре некои си ултраси на Вошка се најавуваат.
Ете и твоите ФА ги немаше па се собраа за купот. Кај ни е крајот ако почнеме да коментираме за секоја група..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom