Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.806
Поени од реакции
72.104
greska si Brat .... ako e edna tifo grupa sto moze da se pofali sme nie....Koga navivavme nie so Iliret vie kade bevte ?

1 sezona? greska si vie navivavte edna polu sezona posle vi go zgazija klubot...i so toa se falevte ... fakt e toa deka ne navivavme vo 2 liga no nemavme ni uprava ...

aj kazi mi za tvoja tifogrupa nesto za ova sezona kolku ste navivale ? kako sto znam ja samo 1 utakmica ste navivale Albanija vs Bosnia....

--- надополнето ---

!
Хахахахахаха, како можеш да се рамниш со Шверцери бе???
Ај сваќам дека ја мрезиш Македонија, па мислев дека тоа што тропаш глупости за македонските навивачки групи и го споредуваш со твојата маалска банда се некаков вид на провокација, али ова е веќе врв на незнаењето.
Нема што да се збори со тебе...
Кога навивале они со Илири, кај биле Шверцери хахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха :pos::pos::pos:
 
Член од
8 јануари 2011
Мислења
26
Поени од реакции
4
Хахахахахаха, како можеш да се рамниш со Шверцери бе???
Ај сваќам дека ја мрезиш Македонија, па мислев дека тоа што тропаш глупости за македонските навивачки групи и го споредуваш со твојата маалска банда се некаков вид на провокација, али ова е веќе врв на незнаењето.
Нема што да се збори со тебе...
Кога навивале они со Илири, кај биле Шверцери хахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха :pos::pos::pos:
Ajde cyber ultrasi (eksperti) kazete kolku vi ste vie dobri, kolku ste educirani i kolku gi znate ultras pravilata. Edno zaboravate edno od pravilata e da se naviva za klubot, a po aktivni od Ballisti godinava nema:). A ti prodolzi da zivis vo virtuelen svet na bajkite. Jas ti predlagam na 5 mart da dojdes u Tetovo jas ke ti platam karta i ke te cuvam kako kineska bela panda( bidejki kako grupa znam deka nema da dojdete), ne od kompjuter tuku realno "from face of the place" da gi sogledate rabotite.
p.s Srekni bozicini praznici do site pravoslavni clenovi na forumot
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Ajde cyber ultrasi (eksperti) kazete kolku vi ste vie dobri, kolku ste educirani i kolku gi znate ultras pravilata. Edno zaboravate edno od pravilata e da se naviva za klubot, a po aktivni od Ballisti godinava nema:). A ti prodolzi da zivis vo virtuelen svet na bajkite. Jas ti predlagam na 5 mart da dojdes u Tetovo jas ke ti platam karta i ke te cuvam kako kineska bela panda( bidejki kako grupa znam deka nema da dojdete), ne od kompjuter tuku realno "from face of the place" da gi sogledate rabotite.
p.s Srekni bozicini praznici do site pravoslavni clenovi na forumot
Едно од правилата според кое вие сте на последното место!!!
 
Член од
25 септември 2010
Мислења
80
Поени од реакции
8
Едно од правилата според кое вие сте на последното место!!!
hahaha da da sme go slusale ova, pa i najdobrite na svet nekoj den da staneme, pak istoto od vas ke go slusame. pa zatoa tuke sme da vi kazeme koj e najdobar i ne cekame odgovor
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
hahaha da da sme go slusale ova, pa i najdobrite na svet nekoj den da staneme, pak istoto od vas ke go slusame. pa zatoa tuke sme da vi kazeme koj e najdobar i ne cekame odgovor
Зошто “да станеме“, па вие више сте најдобри у свет. Зашто се омаловажуете...

JKP-TETOVO ama proliv si:))
Дечко ако немаш нешто паметно да кажеш, можеш слободно да прошеташ до косовските форуми да се фалиш малку дека сте бр. еден у Македонија, барем таму можеш да ги излажеш.
Знаем дека едвај го чекате наредното предавање, али има време до тогаш. Важно е дека лекцијата од 3-ти ја научивте, па за наредните има време.
И да, за наредна утакмица повторите добро све, ќе ве испрашуемо :):):)
 
Член од
8 јануари 2011
Мислења
26
Поени од реакции
4
Зошто “да станеме“, па вие више сте најдобри у свет. Зашто се омаловажуете...



Дечко ако немаш нешто паметно да кажеш, можеш слободно да прошеташ до косовските форуми да се фалиш малку дека сте бр. еден у Македонија, барем таму можеш да ги излажеш.
Знаем дека едвај го чекате наредното предавање, али има време до тогаш. Важно е дека лекцијата од 3-ти ја научивте, па за наредните има време.
И да, за наредна утакмица повторите добро све, ќе ве испрашуемо :):):)
Vas ic ne ve smetam za konkurencija, sto ima novo od Grobarite, sto ste ukrale vo posledno vreme
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
Vas ic ne ve smetam za konkurencija, sto ima novo od Grobarite, sto ste ukrale vo posledno vreme
Има многу новости во Тетово бе... Почнавте цели песни да копирате од нас :helou:

--- надополнето ---

JKP-TETOVO ama proliv si:))
Дечко на форум си, сите читаат што пишуваш, не си ни на мсн ни на ирц.
 
Член од
6 август 2010
Мислења
461
Поени од реакции
79
Abe "livescore" be, koj ti go dal linkot na forumot zhiti sve ? dosta be ja posramivte grupata, site veke mislat deka site ste deca !
 

Ballist100%

Ballistet Tetove 1992
Член од
5 декември 2010
Мислења
191
Поени од реакции
39
abe ovaj Aleksej4vojvodi so e majmun decko ...

ne znae so kogo si ima rabota be :mad: ..

samo saka da citira , vojvodi BARBIE GIRL
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Алоо,не е се во бројноста бе,не се прајте на Тошо,јебеш бројност кога на пример од 20 илјади на трибина пејат само 2 илјади,се разбираме ??
Подобро 100 вистински навивачи на трибина,отколку 2000 манекени кој одат на стадион само за да бидат видени и сликнати за да си ја постават сликата на ФБ.
Балисти освен бројност,вие немате ништо друго,реално да гледаме така е,колку сакате зборете дека не е така.
 
P

Princ

Гостин
8 членови се банирани од форум на по 3 дена засега. Подоцна ќе се филтрираат некои и ќе одат на подолг одмор.
Продолжете да дискутирате во однос на темата, и вашите пцовки и навреди да си ги зачувате за по дома, не ми го трујте форумот. Нивото на толеранција на подфорумов е сведено на нула и ќе бидат строго казнети сите што ги прекршуваат правилата. Попуштање нема да има.
Продолжете.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom