Навивачки групи во Македонија!

Член од
4 мај 2023
Мислења
11
Поени од реакции
27
Член од
26 септември 2007
Мислења
1.901
Поени од реакции
1.804
Они кажаа како ги зедоа транспрентите од Војводи, комити сме ги виделе како го губат транпарентот „Комити“ и „Напред Вардар, во Срце те Носам“...а вие ќе кажувате како сте го добиле овој транспарент, или ќе одговорите со мистични изјави и понатаму - знаат дечките што беа таму, итн итн.. :D
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.407
Поени од реакции
9.722
Они кажаа како ги зедоа транспрентите од Војводи, комити сме ги виделе како го губат транпарентот „Комити“ и „Напред Вардар, во Срце те Носам“...а вие ќе кажувате како сте го добиле овој транспарент, или ќе одговорите со мистични изјави и понатаму - знаат дечките што беа таму, итн итн.. :D
Кажа еден долар тука дека комити го купиле од наркоман
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.620
Поени од реакции
11.990
Истото знаме и настан го постираш 100 пати. Знамето е паднато во 2006, објаснето е како. Од тогаш веќе поминаа 17 години и на прсти се бројат луѓето кои биле тогаш, а денес се уште се навивачки активни. Од друга страна, вас лани ви падна знамето, а тие што го изгубија уште ви се во јадро на групата. Тоа е разликата.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.407
Поени од реакции
9.722
Истото знаме и настан го постираш 100 пати. Знамето е паднато во 2006, објаснето е како. Од тогаш веќе поминаа 17 години и на прсти се бројат луѓето кои биле тогаш, а денес се уште се навивачки активни. Од друга страна, вас лани ви падна знамето, а тие што го изгубија уште ви се во јадро на групата. Тоа е разликата.
Плус го губат у свој град од ривалска група, поубаво амин
 
Член од
26 септември 2007
Мислења
1.901
Поени од реакции
1.804
Кажа еден долар тука дека комити го купиле од наркоман
Ред е да чуеме и од еден комита, дали го купиле, или го земале во директна тепачка, или го нашле на некое место, или пак го украле.
 
Член од
25 мај 2023
Мислења
20
Поени од реакции
38
Ред е да чуеме и од еден комита, дали го купиле, или го земале во директна тепачка, или го нашле на некое место, или пак го украле.
И тие почнаа како вас менталитет да имаат ко че земат знаме или блуза шал се чаламат еден месец кога нив че ги истепаат или му одземат знаме шал одма тоа се деца жени дедовци
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom