Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
18 септември 2020
Мислења
1.036
Поени од реакции
5.760
Исправи ме која ви е последна нова песна? И која година е извадена? Прати едно видео од навивање од 8-9 минути? Извади ми кореографија? Извади ми пиро ама не од прославата.. извади бројка 100+ без нексе и вардар.. факти!
Еве од оваа сезона нова песна https://youtu.be/2Ovnjf4GSag
Еве ти слики од оваа сезона Пиро, Корео и бројка над 100 без Нексе и вардар
Со шкендија, слога, тиквеш, мѓп, ренова, аек, спортинг, кадетен...
Факти!!!!
 

Attachments

Член од
14 февруари 2022
Мислења
209
Поени од реакции
1.512
Прати едно видео од навивање од 8-9 минути? Извади ми кореографија? Извади ми пиро ама не од прославата.. извади бројка 100+ без нексе и вардар.. факти!

Еве ти едно видео од навивање од цела утакмица. https://www.youtube.com/watch?v=nZgpQIxG6Zg&t=3415s
Еве ти кореографија- 15.jpg 16.jpg 17.jpg

Еве ти пиро- 19.jpg 18.jpg 111.jpg


Еве ти бројка 100+ без нексе и вардар има уште многу слободно отвори и барај си - 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg
 
Член од
30 август 2012
Мислења
3.294
Поени од реакции
5.495
Кој глуписти се изначитав хаахахх... Нови песни требале да смислат , па незнам што , ало бре шупаци не е ова Евровизија ебаве тоа депилираните....
Таков е стилот оддамна и таков си го тераат и ќе си терат , а дали на некој друг му се бендисва или не нивна работа ....
Па со тоа кореографии пароли и слично арно шо заживеа интернетот, еве гледам Англија,Шпанија , Италија секоја утакмица најважно е паролата и нова песна ...
Абе секој нека си тера како му одговара , сте се фатиле ко тинејџери од 15 години хаахах. Страшно значи
 
Член од
8 август 2013
Мислења
1.040
Поени од реакции
1.347
Iako vo posledno vreme sme vo loshi odnosni so Shvercerite sepak za nas sekogash Komitite ni se najgolemi rivali, i zatoa iskreno (bidejki i poznavam mnogu decki kaj Shvercerite, pa i so nekoi imam i dobri odnosi) zhall mi e za toa shto im se slucuvashe vo vrska so transparentot. Prakam mnogu godini makedonska tifoscena i ne znam dali nekogash Komiti bea na nivoto shto bea cella ova sezona. Ova shto go napraija gore dollu e kako trofej za toa shto napraija cella sezona, a za Shvercerite ova e isto taka trofej (vo negaticna smisla) bidejki se ocekuvashe mnogu od niv a stvarno bea pod sekakvo nivo cella sezona, iako od prvoto kollo bea najseriozen kanditat za titulla. Ocigledno kaj niv mnogu problemi ima prava povrzanosta so politikata, toa go kazhuvam od nashe iskustvo od koj ni trebashe mnogu vreme da se iscisteme.

Vo Tetovo treba malku zhar da se digne navijackiot dux, i iskreno sekogash sakam Teteks da igra prva liga. Rivalstvoto so niv sekogazh gi odrzuva Ballistite vo zhivot.

Bi treba site navijacki grupi da odrzuvat nekoj sostanok pred pocetokot nga sezonata, pa i pred zhdrepkata za da bide po korrektno, i da se dakordirat sekoja navijacka grupa da mozhe da odi na transferi na sekoj stadion.
 
Член од
12 ноември 2021
Мислења
99
Поени од реакции
76
Iako vo posledno vreme sme vo loshi odnosni so Shvercerite sepak za nas sekogash Komitite ni se najgolemi rivali, i zatoa iskreno (bidejki i poznavam mnogu decki kaj Shvercerite, pa i so nekoi imam i dobri odnosi) zhall mi e za toa shto im se slucuvashe vo vrska so transparentot. Prakam mnogu godini makedonska tifoscena i ne znam dali nekogash Komiti bea na nivoto shto bea cella ova sezona. Ova shto go napraija gore dollu e kako trofej za toa shto napraija cella sezona, a za Shvercerite ova e isto taka trofej (vo negaticna smisla) bidejki se ocekuvashe mnogu od niv a stvarno bea pod sekakvo nivo cella sezona, iako od prvoto kollo bea najseriozen kanditat za titulla. Ocigledno kaj niv mnogu problemi ima prava povrzanosta so politikata, toa go kazhuvam od nashe iskustvo od koj ni trebashe mnogu vreme da se iscisteme.

Vo Tetovo treba malku zhar da se digne navijackiot dux, i iskreno sekogash sakam Teteks da igra prva liga. Rivalstvoto so niv sekogazh gi odrzuva Ballistite vo zhivot.

Bi treba site navijacki grupi da odrzuvat nekoj sostanok pred pocetokot nga sezonata, pa i pred zhdrepkata za da bide po korrektno, i da se dakordirat sekoja navijacka grupa da mozhe da odi na transferi na sekoj stadion.
Ова е до сега најреален и најобјективен коментар од ваша страна..Браво!
 
Член од
9 декември 2012
Мислења
812
Поени од реакции
875
Еве од оваа сезона нова песна https://youtu.be/2Ovnjf4GSag
Еве ти слики од оваа сезона Пиро, Корео и бројка над 100 без Нексе и вардар
Со шкендија, слога, тиквеш, мѓп, ренова, аек, спортинг, кадетен...
Факти!!!!
Неутрално гледано, ниедна песна на Чкембари не дојде во израз на куп финалето. Ја имам снимката од МТВ, катастрофа сте. Во песните. Оваа песна што си ја постирал, ја нема во куп финалето.
 
Член од
6 февруари 2011
Мислења
637
Поени од реакции
2.613
Неутрално гледано, ниедна песна на Чкембари не дојде во израз на куп финалето. Ја имам снимката од МТВ, катастрофа сте. Во песните. Оваа песна што си ја постирал, ја нема во куп финалето.
Ќе ја има на нареден албум :D ако можиш сподели снимка ја барав на рфм јутуб каналот ама ја немат постирано.
 
Член од
9 декември 2012
Мислења
812
Поени од реакции
875
Ќе ја има на нареден албум :D ако можиш сподели снимка ја барав на рфм јутуб каналот ама ја немат постирано.
На Макс тв, ако најдеш начин на УСБ да ја ставиме, би ти бил благодарен. Во секое време. Инаку Чкембари ги почитувам.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom