Навивачки групи во Македонија!

Член од
7 август 2011
Мислења
4.213
Поени од реакции
8.974
@Комита Ултрас што ќе бараш последно видео од утакмица им е од пред 6 години. Сеа ќе ти кажат аа ова се стари видеа сега нови ветришта дуваат, ама изгледа им ја оддувале и камерата па не можат да се снимаат. Последнава песна што ја извадиле мислам ја пееа на ракомет пред некој месец. Ужас, ко пијани матуранти звучеа.
 
Член од
18 септември 2020
Мислења
472
Поени од реакции
1.301
Последно уредено:
Член од
27 ноември 2021
Мислења
68
Поени од реакции
192
Те молам одговорими со линк од јутјуб кај шо навиват Чкембари, да наведиш на која минута од навивањето се однесува на песните на кои ти се повикуваш дека се "грди".
Истото важи и за паролите, слика од паролата и образложение зошто ти е глупа.
Ако не постираш ништо, тогаш твоето мислење ќе биди рамно да јадење лајна и ништо друго.
[/QUOTE
 

Attachments

Член од
18 септември 2020
Мислења
472
Поени од реакции
1.301
Со сила будали се прајте, нема друго. Дајте од трибина, од утакмица клип некој. Ене имате на ффмтв, на рфм на не знам кој не канал цели утакмици. А на паролата шо му фали?? Таа беше наменета за управата, која за 2 месеци од паролата беше и сменета. Ајде "другари" уживајте забавувајте се
п. с. вардар не е ривер плата да отпадне туку така :zver:
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.213
Поени од реакции
8.974
Наместо ние да бараме по стримови, можеби е подобро ти да извадиш некои клипови и слики каде што ќе ги побиеш овие тврдења. Сигурно нема сеа ние да се замараме, ај ако не и камерманот на комити да го пратиме да ви сними и изработи едно видео како би можеле да ве анализираме.
 
Член од
18 септември 2020
Мислења
472
Поени од реакции
1.301
Наместо ние да бараме по стримови, можеби е подобро ти да извадиш некои клипови и слики каде што ќе ги побиеш овие тврдења. Сигурно нема сеа ние да се замараме, ај ако не и камерманот на комити да го пратиме да ви сними и изработи едно видео како би можеле да ве анализираме.
Јас не тврдам ништо да побијам... ти тврдиш лоши песни и пароли сме имале. Затоа и ти побарав клип или слика за да покажиш на што се должат твоите тврдења. Зато и ти реков ако немаш ништо, тогаш наздравје да ти се гомната што ги јадиш.
 
Член од
27 ноември 2021
Мислења
68
Поени од реакции
192
Јас не тврдам ништо да побијам... ти тврдиш лоши песни и пароли сме имале. Затоа и ти побарав клип или слика за да покажиш на што се должат твоите тврдења. Зато и ти реков ако немаш ништо, тогаш наздравје да ти се гомната што ги јадиш.
Времево што го трошиш да си ја браниш групата по форумов и да се претставувате како да сте Делије, ќе смислеше кореографии за наредните 4 кола.
 

Hello Kitty

Soft Kitty, Warm Kitty
Член од
14 август 2006
Мислења
38.385
Поени од реакции
62.993

гарант сте го поминале веќе ова на темава, али сеедно - свака част на Балисти
Да не ви е за пиротехника задужена таа оружарката на Болдвин?

Чекај, чекај... Знам!
српски тајни служби се у прашање
 
Член од
11 мај 2021
Мислења
59
Поени од реакции
103

гарант сте го поминале веќе ова на темава, али сеедно - свака част на Балисти
Да не ви е за пиротехника задужена таа оружарката на Болдвин?

Чекај, чекај... Знам!
српски тајни служби се у прашање
уште еднаш ќе ве потсетам да не зборувате за правилно користење на пиротехниката.
 
Член од
18 септември 2020
Мислења
472
Поени од реакции
1.301
Го ебам газетооо... Така нешто пеевте 2-3 сезони :pos:
Да, на владе(двојче) газето... додека ние 2,3 сезони му го пеевме тоа на власта, без влакно да ни фали една скопска група исто така проба да оди против власта и ЗА ЖАЛ се распадна уште првата сезона.
За песни бе бате имаме песни кои цела Македонија ги знај, и тоа посветени на вас, Сите пеат а ти тагуваш, Бојан 13-ка,своевремено најголем хит :P на мак тифо сцената, исто така Лажи лажи владе...
Ајде доста денес труеме, утре пуштете арена и слушајте шо пејме а не вака на памет да си зборате
 

Kajgana Shop

На врв Bottom