Навивачки групи во Македонија!

mi11vall

MILLWALL
Член од
20 септември 2020
Мислења
79
Поени од реакции
63
Шкупи - Санта Клара

Шверцерат и од некаде собраните деца.

220279561_4391372367549923_4450854652329735935_n.jpg
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
7.559
Поени од реакции
13.511
И јас мислам исто. Голема чест треба да е да викнеш Македонија во среде Македонија :tapp:
Ако му рипнеа ќе речеше леле колку сме јаки, сега коа се вртат и ќутат као ееј голема работа.
 
Член од
30 мај 2021
Мислења
45
Поени од реакции
273
Турнир Вуко Каров- Кавадарци (25.07.2021)
220532577_3008736786077806_6681037477268579848_n.jpg
220325307_4175558272498426_770442680685633913_n.jpg
Автоматски споено мислење:

Во чест на нашите сограѓани кој ги изгубија своите животи во трагичниот земјотрес 1963
 
Последно уредено:
Член од
26 април 2021
Мислења
73
Поени од реакции
285

Браво за дечкиве. Уште од старт некако како да знаев дека ќе изградат права скопска приказна...конечно екипа
Турнир Вуко Каров- Кавадарци (25.07.2021)
Прегледај го приврзокот 302430
Прегледај го приврзокот 302432
Автоматски споено мислење:

Во чест на нашите сограѓани кој ги изгубија своите животи во трагичниот земјотрес 1963
Ежење е клипот. Браво дечки. Камо среќа 2000тите да имавме ваква екипица за акции.Зборам за акции кои не значат само тепање и гостување...Јеби га. Друго време. Се турлитава беше.:)
Браво во секој случај! Права скопска приказна.
 
Член од
1 април 2013
Мислења
143
Поени од реакции
153

Браво за дечкиве. Уште од старт некако како да знаев дека ќе изградат права скопска приказна...конечно екипа

Ежење е клипот. Браво дечки. Камо среќа 2000тите да имавме ваква екипица за акции.Зборам за акции кои не значат само тепање и гостување...Јеби га. Друго време. Се турлитава беше.:)
Браво во секој случај! Права скопска приказна.
Ekipa sto bega od svadbari i sto dozvoluva 2 casa trans zakacen sred aerodrom i glas da ne im se slusa. Ne zaebavaj

ps: spotot ne e los
 

Kajgana Shop

На врв Bottom