Навивачки групи во Македонија!

Член од
7 јуни 2011
Мислења
3.398
Поени од реакции
2.124
Незнам што се замарате кога нема да има навивачи.. За 1 случај затворија трибини.. Едвај чекаат да се накачи бројката за официјално да кажат НЕ..
 

Пеце

Пелистер-Битола
Член од
16 септември 2009
Мислења
3.517
Поени од реакции
2.979
Ако навистина ффм донеси таква одлука, тогаш во овај циркус шо ни се случва, последниот нека го угасни само светлото ќе кажам....
Пи*ка од народ сме, во нормална држава се прај протест и демолирање на зградата...

Ова ти е исто како онаа народната "да дојдиш до бунарот и вода да не се напиеш"
 
Член од
23 февруари 2011
Мислења
683
Поени од реакции
727

Ко КЕЦ на 10-ка им дојде КОРОНАВА!
 
Член од
7 јуни 2011
Мислења
3.398
Поени од реакции
2.124
Незнам што се замарате кога нема да има навивачи.. За 1 случај затворија трибини.. Едвај чекаат да се накачи бројката за официјално да кажат НЕ..
Ете официјално..
 
Член од
4 ноември 2013
Мислења
605
Поени од реакции
757
Тука тишина значи , никакви акции , помош за здравството , ништо апсолутно ништо
Засрамете се сите
 
На врв Bottom