Навивачки групи во Македонија!

AAbrat

*******
Член од
28 октомври 2015
Мислења
380
Поени од реакции
424
https://fokus.mk/13-000-denari-od-svetiot-krst-od-kavadartsi-za-mladiot-mario-od-drenovo/
Без разлика што не е поврзано со темава ке го постирам овде бидејќи како и изминативе доста од навивачките групи организирано учествуваа на фрлањето на светиот крст за Водици. Рибари, Чкембари,Комити и сите останати секоја чест..
Лани во Кавадарци некој млад член на Лозари исто го фати крстот и тој ги донирал во хумнанитарни цели, исто и годинава тој што го фатил донирал за лице со попреченост. Секоја чест за кавадарчани нека ни се за пример на сите.
 
Член од
28 ноември 2019
Мислења
11
Поени од реакции
5
https://fokus.mk/13-000-denari-od-svetiot-krst-od-kavadartsi-za-mladiot-mario-od-drenovo/
Без разлика што не е поврзано со темава ке го постирам овде бидејќи како и изминативе доста од навивачките групи организирано учествуваа на фрлањето на светиот крст за Водици. Рибари, Чкембари,Комити и сите останати секоја чест..
Лани во Кавадарци некој млад член на Лозари исто го фати крстот и тој ги донирал во хумнанитарни цели, исто и годинава тој што го фатил донирал за лице со попреченост. Секоја чест за кавадарчани нека ни се за пример на сите.
https://youtu.be/sHhispwo3lE ne se znae vo koj vek ziveete phahahahahaha
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
28.113
Поени од реакции
33.521
https://youtu.be/sHhispwo3lE ne se znae vo koj vek ziveete phahahahahaha
Многу смешно, среден век. хахаха
За разлика од тоа Шверцери кои праќаа свои членови да се приклучат на ИСИС и да кољат каури у Сирија и да се саморазнесуваат со бомби по светов во име на Исламот, е, они живеат со умот у 21-ви век.
 

Saber Rider

Модератор
Член од
27 ноември 2007
Мислења
26.574
Поени од реакции
44.458
https://youtu.be/sHhispwo3lE ne se znae vo koj vek ziveete phahahahahaha
Не во ист век со вас.
 
Член од
18 март 2015
Мислења
123
Поени од реакции
100
Кумани се вратија ? или само на статус остана групата
 

Saber Rider

Модератор
Член од
27 ноември 2007
Мислења
26.574
Поени од реакции
44.458
Со ваков основач на групата, не е ни чудо што на фудбал навивале за Силекс на времето :pos:
Важна е будуќност.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
4.035
Поени од реакции
5.884
За прв пат ќе загрми градски на репрезентација како никогаш досега.

Ова е една од најубавите работи што се случиле на нашата сцена.
Само за убаво нека е.
 
На врв Bottom