Навивачки групи во Македонија!

Член од
25 октомври 2012
Мислења
606
Поени од реакции
448Фејк њуз ова значи ?
 
Член од
2 март 2017
Мислења
262
Поени од реакции
404

Фејк њуз ова значи ?
Да, профитерите беа отстранети од трибина, ФКМКЃП не знам ни дали имаа симпатизери воопшто, освен оние од управа.
 
Член од
11 декември 2013
Мислења
719
Поени од реакции
588
Да, профитерите беа отстранети од трибина, ФКМКЃП не знам ни дали имаа симпатизери воопшто, освен оние од управа.
Кога кажуваш профитери мислиш на профитери од групата или од клубот?
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
3.092
Поени од реакции
4.298
Не братче, ова значи дека групата ќе биде се појака и појака. :)
За политичките профитери ли станува збор?
Тие само со ќотек можеш да ги извадиш од трбина.
Полоши се и од оние навивачи во Србија и Хрватска што се на трбина за да "растураат" дрога.
Повеќе ја трујат групата и од нив.
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
1.864
Поени од реакции
924
Не би рекол. Убиството на Саздо беше планирано подолго време, а случајов е моментална расправија. На местото улетуваат од време на време босанци, па и шиpтари и колку знам не прават проблеми, така да убиен можело да биде било кој од било која националност. Нека му е лесна земја
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
3.092
Поени од реакции
4.298
Не би рекол. Убиството на Саздо беше планирано подолго време, а случајов е моментална расправија. На местото улетуваат од време на време босанци, па и шиpтари и колку знам не прават проблеми, така да убиен можело да биде било кој од било која националност. Нека му е лесна земја
Не прават проблеми ама еве вчера направиле,оставиле двајца родители без 17 годишно дете.Убиениот можел да биде од било која националност ама еве пак е Македонец.Нека почива во мир.
 
На врв Bottom