Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.723
Поени од реакции
2.479
Па пичка му материна веќе. Аман... До сеа сум гледал да при непријатна ситуација се понашам опуштено и ја смирам работата (ако не отиде предалеку). Од сега, шииптар еден лош збор да ми каже и го видам дека сака проблем, ако не го бодам, боксирачи вадам и не мислам на последици. При посериозна работа ќе го збрцам, ич кур не ме боли. Како они нас, така ние нив.
Побрзо оздравување за дечкото...
 
Член од
22 јули 2018
Мислења
20
Поени од реакции
1
Ne sum bil. Ama ima video na jutub od 2009 ako ne se lazam. Tamu pisuva dzidari cento a deca navivaat.A nekoj Albanec snimal so igra u Bratstvo Velazerimi ili Vlaznimi od 3 Liga sever so se momentalno.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.953
Поени од реакции
17.712
Ne sum bil. Ama ima video na jutub od 2009 ako ne se lazam. Tamu pisuva dzidari cento a deca navivaat.A nekoj Albanec snimal so igra u Bratstvo Velazerimi ili Vlaznimi od 3 Liga sever so se momentalno.
Сега го видов клипот.Може мешана група да е ама овие се ептен мали деца јас мислев дека биле некоја маалска група составена од повозрасни членови.
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.748
Поени од реакции
12.761
Па пичка му материна веќе. Аман... До сеа сум гледал да при непријатна ситуација се понашам опуштено и ја смирам работата (ако не отиде предалеку). Од сега, шииптар еден лош збор да ми каже и го видам дека сака проблем, ако не го бодам, боксирачи вадам и не мислам на последици. При посериозна работа ќе го збрцам, ич кур не ме боли. Како они нас, така ние нив.
Побрзо оздравување за дечкото...
Се кладам дека никад не си учествувал во навијачки инциденти или акции. Нема да бидеш мангуп ако на форумов пишеш ваков лут пост.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.953
Поени од реакции
17.712
Се кладам дека никад не си учествувал во навијачки инциденти или акции. Нема да бидеш мангуп ако на форумов пишеш ваков лут пост.
Малолетен затоа вака избувнува а и што друго да прави кога државата не го заштити Саздо и останати деца кои се тепани.
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.748
Поени од реакции
12.761
Малолетен затоа вака избувнува а и што друго да прави кога државата не го заштити Саздо и останати деца кои се тепани.
Да се вратам ја шо постови сум пишувал на 16/17 години сигурно бетер ќе биде :pos:

Иначе никој не пиша. Комити позитивно ме изненадија со пјуник. Одлично корео, супер ограда, навијање така така ама со оглед на тоа каде е падната групата ми ги надминаа очекувањата.
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.723
Поени од реакции
2.479
Се кладам дека никад не си учествувал во навијачки инциденти или акции. Нема да бидеш мангуп ако на форумов пишеш ваков лут пост.
Прво, во право си дека не сум учествувал во навивачки инциденти, не сум ни навивач.
Второ, не сакам да се правам мангуп на ебан анонимен форум, и така и така нема да добијам статус на ''љут фраер'', башка тоа не ми е цел ни во приватниот живот. Од збор до збор се што беше напишано во првиот пост беше искрено.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.953
Поени од реакции
17.712
Да се вратам ја шо постови сум пишувал на 16/17 години сигурно бетер ќе биде :pos:

Иначе никој не пиша. Комити позитивно ме изненадија со пјуник. Одлично корео, супер ограда, навијање така така ама со оглед на тоа каде е падната групата ми ги надминаа очекувањата.
Тоа беше за Саздо.После последниве случувања очекувам само да тоне групата.
Инаку разликата помеѓу нас и нив е што ние пишуваме и остануваме на тоа а они напаѓаат без проблем.Па сега види што е повеќе опасно.[DOUBLEPOST=1532282564][/DOUBLEPOST]
Mitkovski se preziva zatoa
Од Комбат било детево.[DOUBLEPOST=1532285741][/DOUBLEPOST]Напаѓачот е член на подргупа на $ Saraj Hools.
 
Последно уредено:
Член од
9 ноември 2017
Мислења
523
Поени од реакции
1.161
НИЕ НЕМАМЕ ДРУГО ИМЕ,ОСВЕН ТОА ШТО ГО ИМАМЕ...ТОА ИМЕ Е МАКЕДОНИЈА!!!ДА ЖИВЕЕ МАКЕДОНИЈА И СИТЕ ОНИЕ НА КОЈ МЕСТО СРЦЕ ИМАА ДИНАМИТ И ВО РАЦЕТЕ ДРЖЕА РЕВОЛВЕРИ!!!

Статус од официјалната на CPB. Како им дозволиле од штаб да пишат вакво нешто. :cautious:
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.748
Поени од реакции
12.761
НИЕ НЕМАМЕ ДРУГО ИМЕ,ОСВЕН ТОА ШТО ГО ИМАМЕ...ТОА ИМЕ Е МАКЕДОНИЈА!!!ДА ЖИВЕЕ МАКЕДОНИЈА И СИТЕ ОНИЕ НА КОЈ МЕСТО СРЦЕ ИМАА ДИНАМИТ И ВО РАЦЕТЕ ДРЖЕА РЕВОЛВЕРИ!!!

Статус од официјалната на CPB. Како им дозволиле од штаб да пишат вакво нешто. :cautious:
Српче потфрлил со вработувањата. Изглеа не се задоволни више со места у паркинзи. Дојдоа на власт, па сакаат подоходни позиции :motorce:
 
Член од
22 јули 2018
Мислења
20
Поени од реакции
1
Pak nekoe dete mislam probodele na rekord
 
Последно уредено:

ultras1988

4600
Член од
6 февруари 2014
Мислења
2.978
Поени од реакции
6.876
СПБ беа прва група која излезе со став против двојазичност само неколку минути по неговото изгласување во Јануари.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom